دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵

۶۵ واحد صنفی متخلف در زابل پلمب شد

پلمپ

ساعت24 -فرمانده انتظامی زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: ۶۵ واحد صنفی متخلف در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در این شهرستان پلمب شدند.

فرمانده انتظامی زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: ۶۵ واحد صنفی متخلف در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در این شهرستان پلمب شدند. 

سرهنگ احمد ثمره حسینی روز دوشنبه در این‌باره اظهار داشت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، طرح بازدید و نظارت بر واحدهای صنفی به صورت تلفیقی با ادارات صنعت، معدن و تجارت، اصناف و شبکه بهداشت و درمان در سطح شهرستان زابل اجرا شد.

وی گفت: علی رغم اطلاع رسانی‌ها و تذکرات قبلی به واحدهای صنفی مبنی بر پیروی از طرح فاصله گذاری اجتماعی، تعداد ۶۵ واحد صنفی متخلف به دلیل بی‌توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل‌های صادر شده طی ۲۴ ساعت گذشته در زابل پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

فرمانده انتظامی زابل بیان کرد: تداوم و استمرار اقدامات کنترلی و طرح‌های نظارتی تا پایان ریشه کنی ویروس کرونا ادامه دارد و از عموم شهروندان در خواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
 

منبع:ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s