جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴

برومند: پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس این قائله را تمام کنند

ساعت 24-دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بهتر است پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس ماجراهای اخیر را تمام کنند.

پرویز برومند درباره بحث ادامه یا تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: اگر بازی‌های لیگ ادامه پیدا کند، بهتر است، چون همه تیم‌ها به حق‌شان می‌رسند. تنها بازی‌های لیگ بیستم باقی می‌ماند که با این شرایط آغاز مسابقات عقب‌تر می‌افتد.

وی افزود: اگر فکر می‌کنند که نمی‌توانند با شرایط فعلی لیگ را برگزار کنند، فیفا و مقررات آن وجود دارد تا به این موضوع رسیدگی کند. شیوع ویروس کرونا اتفاقی است که در همه جای دنیا افتاده و کاری نمی‌توان انجام داد.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص موضع‌گیری اخیر پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس علیه یکدیگر تصریح کرد: صحبت‌های پیشکسوتان برای گذشته است و دیگر نباید ادامه پیدا کند. استقلال و پرسپولیس محبوب‌ترین تیم‌های ایرانی هستند و اتحاد پیشکسوتان به سود این دو تیم خواهد شد. بهتر است پیشکسوتان این قائله را تمام کنند.

برومند درباره نقش بهتاش فریبا در سریال پایتخت ۶ به عنوان دروازه‌بان نساجی گفت: این سریال به نسبت گذشته کمی ضعیف بود. در پایتخت ۶ به فوتبال پرداخته شد و بهرام افشاری در نقش بهتاش فریبا، درخشان بازی کرد. فریبا می‌تواند دروازه‌بان خوبی شود، اما باید دید از لحاظ سنی در چه شرایطی است. اندام او برای دروازه بانی خوب است و باید دید می‌تواند از پس تمرینات سخت برآید یا نه!

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s