جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

توصیه جالب اسطوره بارسا به ستاره رئال

ساعت24-ریوالدو، اسطوره فوتبال برزیل، معتقد است که نیوکاسل مقصد خوبی برای گرت بیل خواهد بود.

مدتهاست که بحث جدایی گرت بیل از رئال مادرید مطرح بوده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که این ستاره ولزی محبوبیتی بین هواداران ندارد و از طرف دیگر سرمربی فرانسوی رئال یعنی زین الدین زیدان نیز هیچ علاقه‌ای برای حفظ این بازیکن نشان نمی‌دهد.

رئال مادرید در نقل و انتقالات تابستانی گذشته تمام تلاش خود را برای فروش گرت بیل انجام داد، اما در نهایت این ستاره ولزی در سانتیاگو برنابئو ماندگار شد. ریوالدو، اما معتقد است که گرت بیل باید لیگ برتر و باشگاه نیوکاسل را به عنوان مقصد جدید خود انتخاب کند.

ریوالدو در این باره گفت: شایعاتی وجود دارد که می‌گوید گرت بیل به زودی راهی لیگ آمریکا خواهد شد، اما من فکر می‌کنم که او هنوز هم می‌تواند در سن ۳۰ سالگی در فوتبال اروپا توپ بزند. فکر می‌کنم که دوران او در رئال مادرید به پایان رسیده و با وجود خرید‌های جدیدی که در آینده رخ می‌دهد کار برایش سخت‌تر هم خواهد شد. همچنین باشگاه هم دیگر به او اعتمادی ندارد. به همه این دلایل ترک رئال مادرید توسط بیل بسیار محتمل به نظر می‌رسد، اما من فکر می‌کنم که او باید دو یا سه سال دیگر در فوتبال اروپا بماند و انتقال به لیگ برتر بهترین گزینه برای او باشد. نیوکاسل باشگاهی است که مالک جدیدی در آن روی کار خواهد آمد و پول زیادی به این تیم تزریق می‌شود؛ بنابراین نیوکاسل می‌تواند مقصد خوبی برای او باشد. بیل می‌تواند در این تیم دوباره ثابت کند که بازیکن درجه یکی است و فکر می‌کنم در صورت پیشنهاد نیوکاسل برای او، باید آن را قبول کند.

منبع: ورزش 3

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s