چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵

واکنش نماینده جنجالی به ورود نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا

ساعت24-منتخب مشهد در مجلس گفت: ورود موفقیت‌آمیز نفتکش‌های ایرانی به آب‌های ونزوئلا، اظهار داشت: این مسئله برای جمهوری اسلامی ایران یک نقطه عطف بود.

محمدجواد کریمی‌قدوسی منتخب مردم مشهد ، درباره ارسال بنزین توسط نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا و ورود موفقیت‌آمیز نفتکش های ایرانی به آبهای این کشور، اظهار داشت: این مسئله برای جمهوری اسلامی یک نقطه عطف بود.

وی افزود: دشمن اصلی ما (آمریکا و رژیم صهیونیستی) با زیرپا گذاشتن موافقت جامع انجام شده «برجام» و بازگشت به تحریم‌ها تصمیم گرفت که دست به تشدید تحریم و تهدید بزنند و فشار را بر روی جمهوری اسلامی مضاعف کند تا جایی که حتی به خود اجازه داد رسما طراحی ترور شهید سلیمانی قهرمان ملی منطقه را ترور به شهادت برساند و اعلام هم کند من این کار را کردم یعنی خودش را در اوج قدرت نشان داد.

کریمی‌قدوسی با بیان اینکه اسلام منشا همه قدرتهاست و مبنای جمهوری اسلامی نیز قرآن و اسلام است، خاطرنشان کرد: اسلام ذلت را برای هیچ انسانی به خصوص مسلمان نمی پذیرد. جمهوری اسلامی توانست با اتکا به قرآن و حکمت‌های رهبری با زدن عین الاسد که در واقع شلیک به هژمونی آمریکا بود دست برتر خود را در دنیا به اثبات برساند.

کریمی قدوسی می‌گوید که صادرات رسمی نفت و بنزین به ونزوئلا یک اقدام از قبل برنامه‌ریزی شده، بوده است.

منتخب مردم مشهد در مجلس یازدهم تصریح کرد: آمریکایی‌ها اراده کرده بودند مقابل صادرات رسمی نفت و بنزین به ونزوئلا بایستند نه از طریق اعزام دیپلمات و نه به واسطه یک کشور دیگر توسط ما بلکه از طریق رسانه‌های ایرانی متوجه شدند که اگر غلطی صورت دهند ماجرای عین الاسد و گروگان کشتی‌های نفتی انگلیسی تکرار می‌شود.

وی افزود: آمریکایی‌ها که ما را در انجام وعده‌های خود صادق دیده بودند جرات نکردند نفتکش‌های ما را در حوزه اقیانوس اطلس به گروگان گرفته، محاصره کنند و یا به بندر دیگر ببرند بنابراین این حرکت از قبل برنامه‌ریزی شده با اقتدار صورت گرفت.

وی گفت: آقای روحانی گفته بود که برجام در دیوار تحریم ها ایجاد ترک کرد در حالی که امروز اعزام این نفتکش‌ها با برنامه‌ریزی به دست دست نیروهای انقلاب اسلامی و پشتوانه نیروهای مسلح بر دیوار تحریم‌ها ترک انداخته است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s