جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰

بی‌برنامگی سرخپوشان تبریزی برای شروع تمرینات/ بلیت بازگشت فقط برای تراکتوری‌ها وجود ندارد؟

ساعت24-باشگاه تراکتور تبریز با وجود شروع تمرینات برخی از تیم‌های لیگ برتری هنوز هیچ برنامه‌ای برای شروع تمرینات ندارد.

طبق پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده و با تصمیم سازمان لیگ فوتبال ایران، تیم‌های لیگ برتری از تاریخ 3 خرداد ماه  و پس از انجام تست‌های پزشکی می‌توانند تمرینات خود را شروع کنند، اتفاقی که هنوز با گذشت شش روز از زمان تعیین شده برای برخی از تیم‌ها از جمله تراکتور تبریز رخ نداده است.

تیم تراکتور که قرار بود از هفته گذشته تمرینات خود را طبق برنامه شروع کند، به دلیل مثبت شدن تست کرونای چهار تن از اعضای تیم و با اسرار مدیران باشگاه استارت تمرینات خود را به زمان دیگری موکول کرد تا همچنان یکی از مدعیان لیگ برتر در بلاتکلیفی به سر ببرد.

پس از این اتفاق مدیران باشگاه تراکتور به همراه سه تیم خصوصی دیگرِ لیگ برتر (نساجی، ماشین‌سازی و شهر خودرو) در نامه‌ای به وزیر ورزش خواستار لغو مسابقات لیگ برتر شدند و به نوعی تهدید به کناره‌گیری از لیگ کردند تا مقابل تصمیم سازمان لیگ بایستند و زیربار شروع مسابقات نروند. نامه‌ای که به گفته مسئولان وزارت ورزش هنوز به دست این نهاد نرسیده است و باید دید چه واکنشی از سوی وزارت‌نشین‌ها در پی خواهد داشت.

در هر صورت حالا با گذشت چند روز از آغاز تمرینات برخی از تیم‌های لیگ برتری، با وجود منفی شدن نتایج دومین تست کرونایی تیم تراکتور، بازهم مسئولان این تیم تبریزی علاقه‌ای به شروع تمرینات ندارند و اقدامی برای بازگشت بازیکنان خارجی و اشکان دژاگه که در آلمان به سر می‌برد، به ایران نکرده‌اند.

نکته دیگر درباره باشگاه تراکتور بهانه‌جویی‌های عجیب برای بازگشت اشکان دژاگه و دو بازیکن خارجی (جفرسون یوری و حمزاویی) به ایران است. در حالی که برخی از بازیکنان خارجی تیم‌های لیگ برتری به تمرینات تیم‌های‌شان اضافه شده‌اند، هنوز خبری از بازگشت بازیکنان تراکتور نیست و به گفته مسئولان این تیم لغو پروازها مانع بازگشت این بازیکنان به ایران شده است. در این وضعیت این سؤال پیش می‌آید که چطور بازیکنان خارجی سایر تیم‌ها می‌توانند خود را به ایران برسانند و فقط بازیکنان تراکتور در تهیه بلیت مشکل دارند؟ ضمن اینکه این نکته را هم باید در نظر بگیریم که این بازیکنان پس از بازگشت به ایران باید ابتدا در تست پزشکی و کرونا شرکت کنند که به این ترتیب زمان زیادی را از دست خواهند داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s