یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷

اخاذی سیاه زوج جوان به سبک فیلم هالیوودی

دستگیری

ساعت24 - زوج جوان که با شکار رانندگان از آن‌ها فیلم سیاه تهیه و اخاذی می‌کردند، در دام پلیس گرفتار شدند.

اوایل بهار امسال مردی باحضور در شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران از زن و مردی به اتهام حبس غیرقانونی، تهیه فیلم سیاه و اخاذی میلیونی شکایت کرد.

به گزارش جام جم با دستور بازپرس قریب احمد‌زاده پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات پلیسی از شاکی آغاز شد. او در تحقیقات گفت: مهندسم و شرکت دارم. اوایل فروردین برای برداشتن وسایلی به آنجا می‌رفتم که در میانه راه زنی را به عنوان مسافر سوار کرده و به مقصدش رساندم. موقع پیاده شدن، از من خواست برای جا‌به‌جایی ماشین لباسشویی‌اش وارد خانه‌اش شوم. آنجا مردی چوب‌به‌دست از اتاق بیرون آمد و در را قفل کرد. با هم درگیر شدیم و موفق نشدم فرار کنم.

وی افزود: آن‌ها به زور لباس‌هایم را از تنم بیرون آورده و با گوشی تلفن همراه از من عکس و فیلم گرفتند. کارت بانکی‌ام را گرفتند و ۲۰ میلیون تومان از آن اینترنتی برداشت کردند. در پی تهدیدهایشان شکایت نکردم، اما آن‌ها چند بار از من اخاذی کردند. این بار پول میلیاردی خواستند که تصمیم گرفتم شکایت کنم.

در ادامه پنج مرد دیگر نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند که نشان می‌داد آن‌ها در دام همان زوج اخاذ گرفتار شده‌اند. سرانجام بعد از چند ماه تحقیقات، روز‌های پایانی هفته گذشته آخرین مخفیگاه متهمان در محله جیحون شناسایی و آن‌ها بازداشت شدند. در بازرسی از خانه متهمان فیلم و عکس‌های سیاه قربانیان کشف شد.

میلاد در جریان تحقیقات گفت: چند سال است که ازدواج کردیم و در رستوران کار می‌کردم، اما به خاطر کرونا بیکار شدم. یک شب بعد از دیدن یک فیلم هالیوودی موضوع را با همسرم در میان گذاشتم و تصمیم گرفتیم به سبک همان فیلم اخاذی‌های سیاه انجام دهیم تا مشکلات مالی‌مان حل شود.

بعد از چند هفته تمرین، طبق نقشه‌مان همسرم بر سر راه رانندگان قرار می‌گرفت و من در خانه پنهان می‌شدم. او به بهانه این‌که وسیله‌ای را می‌خواهد جا‌به‌جا کند، قربانیان را فریب داده و به خانه می‌کشاند. بعد آن‌ها را شکنجه داده و همسرم هم از آن‌ها فیلم و عکس غیراخلاقی می‌گرفت. بعد موجودی حسابشان را خالی می‌کردم. از چند نفر از آن‌ها نیز در این مدت اخاذی کردم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s