پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

تاکنون موردی از ابتلا به کرونا در نانوایی‌ها نداشته‌ایم

یک نانوایی در افغانستان که آماده ی فروش نان روزانه ی خود می شود

ساعت24 -رئیس اتحادیه نانوایان کرج گفت: طبق بررسی‌های انجام شده تاکنون هیچ نانوایی در سطح البرز کرونا نداشته و همه در تاکنون موردی از ابتلا به کرونا در نانوایی‌ها نداشته‌ایمسلامت هستند.

حجت الله نصیری در گفتگو با ایسنا گفت: تمام پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده به نانوایی‌ها همچنان در حال اجرا است و مانند قبل رعایت می‌شود.

وی در ادامه از پلمب شدن تعدادی از واحد‌های صنفی به دلیل دریافت پول نقد خبر داد و گفت: متاسفانه تعدادی از افراد حاضر به استفاده از دستگاه‌های کارتخوان نیستند و همین ایجاد مسئله می‌کند، البته افراد دیگری هم به دلایلی مانند عدم اطلاع کافی از دستگاه‌های کارتخوان به دلیل سن بالا و یا سن کم، پول نقد می‌پردازند که این دریافت پول نقد باعث پلمب چند نانوایی در حدود سه روز اخیر شده است.

نصیری در پاسخ به اینکه آیا طی مدت اخیر فردی در نانوایی‌ها به کرونا مبتلا شده است یا خیر هم اظهار کرد: طبق بررسی‌های انجام شده تاکنون هیچ نانوایی در سطح البرز کرونا نداشته و همه در سلامت هستند.

وی در پایان افزود: از مردم درخواست داریم که به پروتکل‌های بهداشتی عمل و تا حد امکان از پرداخت پول نقد خودداری کنند تا شاهد پلمب واحد‌های صنفی نباشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s