چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵

تخریب ساختمان ۳ طبقه در مشهد به دلیل گودبرداری غیراصولی

ساعت 24 -خراسان رضوی مدیر منطقه ۲ عملیات آتش‌نشانی مشهد از ریزش یک ساختمان ۳ طبقه مسکونی در خیابان مجد این شهر به دلیل گودبرداری غیر اصولی در مجاورت آن خبر داد.

ایوب خجسته با اعلام این خبر گفت: عصر امروز، چهارشنبه، یازدهم تیر ماه ۹۹، در پی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر فروریختن یک ساختمان ۳ طبقه مسکونی، ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله گروه‌های امداد و نجات و پشتیبانی را از ایستگاه‌های ۱۰ و ۳ آتش‌نشانی به محل حادثه در خیابان مجد اعزام کرد.

وی ادامه داد: با حضور گروه‌های امداد و نجات آتش‌نشانی در محل مشخص شد، بخشی از یک ساختمان مسکونی ۳ طبقه به دلیل گودبرداری غیر اصولی در مجاورت آن فرو ریخته که این حادثه علاوه ‌بر تخریب این ساختمان، موجب ایراد خسارت به یک دستگاه خودرو پژو پارس پارک شده در محل نیز شده بود.

مدیر منطقه ۲ عملیات آتش‌نشانی مشهد خاطرنشان کرد: ساکنان این آپارتمان مسکونی دقایقی قبل از تخریب بنا با شنیدن شکسته شدن شیشه‌ها و مشاهده ترک خوردن دیوارها به سرعت منزل را ترک کرده و خوشبختانه به آنان آسیبی نرسیده بود و نجاتگران و آتش‌نشانان پس از خارج‌سازی خودرو آسیب دیده از زیر آوار و ایمن‌سازی کامل محل و اعلام غیرقابل سکونت بودن منزل حادثه دیده، به مالکان واحد مسکونی در مجاورت محل گودبرداری، دستور تخلیه فوری آن بنا را  برای جلوگیری از حوادث احتمالی داده‌اند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s