پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰

لمپارد: تاوان اشتباهات بد خود را دادیم

ساعت24-سرمربی چلسی از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر وستهام راضی نیست و به انتقاد از خط دفاعی تیمش پرداخت.

به گزارش  اسکای اسپورت، چلسی بهترین فرصت برای رسیدن به رده سوم جدول رده بندی را از دست داد. آبی پوشان لندنی در دیدار برابر همشهری خود وستهام با نتیجه ۳ بر ۲ تن به شکست دادند.

لمپارد در نشست خبری بعد از بازی گفت: در لیگ جزیره چنین اتفاقاتی زیاد می افتد. ما توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما مرتکب اشتباهاتی شدیم و تاوان آن را هم دادیم. از نوع گل هایی که دریافت کردیم اصلا راضی نیستم. تن به شکست دادیم چرا که به خوبی بازی را اداره نکردیم.

او ادامه داد: به خاطر چنین اشتباهات بدی است که از دو تیم نخست جدول رده بندی فاصله گرفته ایم و اکنون باید برای جایگاه سوم و چهارم بجنگیم. من از عملکرد تیمم در این دیدار اصلا راضی نیستم البته هنوز در جایگاه چهارم هستیم و با منچستر یونایتد دو امتیاز فاصله داریم.

لمپارد در پایان گفت: تنها در بعضی از دقایق خوب بازی کردیم. بیشتر از این از تیمم انتظار دارم و باید در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

چلسی با تیم سوم که لستر سیتی است تنها یک امتیاز اختلاف دارد این در حالی است که با تیم پنچم و ششم که منچستر یونایتد و ولورهمپتون هستند تنها دو امتیاز بیشتر دارد و این نشان می دهد که رقابت برای کسب سهمیه بسیار شدید است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s