دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹

سی‌ان‌ان: حداقل 5 کودک در تیراندازی‌های اخیر آمریکا کشته‌ شده‌اند

ساعت24-گزارش یک رسانه آمریکایی نشان می‌دهد، تیراندازی‌های آخر هفته این کشور، موجب کشته شدن حداقل پنج کودک در ایالت‌های مختلف این کشور شده است.

وبگاه شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، گزارش داد تیر‌اندازی‌ها در آخر هفته آمریکا که با روز استقلال این کشور مصادف بود، موجب کشته شدن حداقل پنج کودک در ایالت‌های مختلف این کشور شده است. 

به نوشته سی‌ان‌ان، این تیر‌اندازی‌ها که منجر به کشته شدن این کودکان شده، مقامات آمریکا را بر آن داشته که خواستار پایان خشونت همراه با سلاح شوند. 

بر اساس این گزارش کودکانی که در این تیر‌اندازی‌ها کشته شده‌اند، سن‌هایی بین ۶ تا ۱۱ سال داشته‌اند و تنها در حال انجام کار‌های روزمره خود بوده‌اند.  

سی‌ان‌‌ان در این گزارش تصاویر تنها چهار نفر از این کودکان را منتشر کرده که در ایالت‌های مختلف آمریکا بدون هیچ دلیلی کشته شده‌اند. 


سکوریا ترنر - 8 ساله - شهر آتلانتا ایالت جورجیا


رویتا دی‌ماکرو گایلز - 8 ساله - شهر هوور ایالت آلاباما


دیوون مک‌نیل - 11 ساله - واشنگتن دی‌سی


ناتالیا والاس - 7 ساله - شیکاگو

سی‌ان‌ان در این گزارش همچنین نوشت، این کودکان، تنها قربانیان خشونت همراه با سلاح در آمریکا نبوده‌اند. 

تیراندازی‌ها در سرتاسر ایالات متحده در آخر هفته و مصادف با روز استقلال آمریکا، برخی از مردم این کشور را به کام مرگ کشاند و یا آنان را مجروح کرد.  

بر اساس این گزارش، در آخر هفته گذشته در نیویورک، ۴۴ مورد تیر‌اندازی صورت گرفته که ۶۳ قربانی به همراه داشتند. در شیکاگوی آمریکا نیز صبح یکشنبه به 75 نفر شلیک شد که موجب کشته شدن 13 نفر از آنان شد.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s