دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

ارائه گزارش نمکی به نمایندگان مجلس درباره شیوع کرونا

ساعت 24 -وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه علنی روز چهارشنبه هفته جاری مجلس گزارشی از وضعیت شیوع بیماری کرونا به نمایندگان مجلس ارائه می‌دهد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستورکار جلسه علنی مجلس در روز چهارشنبه(18 تیر 99)، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و نیز با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا، مقرر شده تا آقای نمکی وزیر بهداشت در جلسه روز چهارشنبه حضور یابد.

وی افزود: قرار است در این جلسه، آقای نمکی وزیر بهداشت و درمان گزارشی از وضعیت شیوع بیماری کرونا و اقدامات این وزارتخانه و ستاد ملی مقابله با کرونا به نمایندگان مجلس ارائه دهد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس ادامه داد: همچنین در بخش دیگری از جلسه علنی روز چهارشنبه هفته جاری، قرار است گزارش کمیسیون تحقیق درباره پرونده اعتبارنامه آقای تاجگردون، منتخب مردم گچساران در مجلس قرائت شود.

سلیمی در پایان درباره نحوه رسیدگی به اعتبارنامه منتخب مردم گچساران در مجلس، در جلسه علنی روز چهارشنبه پارلمان، خاطرنشان کرد: اعتبارنامه آقای تاجگردون در این جلسه، پس از قرائت گزارش کمیسیون تحقیق، به رأی نمایندگان گذاشته می‌شود.

تسنیم:

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s