دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷

اولتیماتوم استقلال به فرهاد مجیدی رد شد

ساعت 24-رییس هیات مدیره استقلال با تاکید بر اینکه سرمربی این تیم مورد حمایت قرار دارد، گفت: در خصوص اولتیماتوم به فرهاد مجیدی بحثی مطرح نشده و ما سرمربی تیم به طور کامل حمایت خواهیم کرد.

 اسماعیل خلیل زاده در پایان جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال که عصر امروز دوشنبه برگزار شد در این مورد گفت: این جلسه به منظور حل مشکلات باشگاه پیرامون حواشی پیش آمده در خصوص کرونا تشکیل شد و مباحث مطروحه نیز به همین موضوع باز می‌گشت و در این جلسه هیچ بحثی در خصوص شفر یا استراماچونی و بدهی به این دو مربی سابق مطرح نشد.

خلیل زاده در خصوص ابتلای اعضای تیم به کرونا گفت: این را که همه می‌دانند بچه‌های ما کرونا گرفتند. چرا باید بازیکنی که کرونا گرفته دروغ بگوید؟ اگر اینطور نبود می‌رفتیم و با پارس جنوبی بازی می‌کردیم. مگر با فولاد بازی نکردیم؟ اما امروز گرفتار این ویروس هستیم و خیلی از بچه‌های ما در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

وی افزود: من خودم این بیماری را تجربه کردم و می‌دانم بیمار چه شرایط سختی را تجربه می‌کند. از روز نخست هم با برگزاری مسابقات مخالف بودم و بارها هم مصاحبه کردم اما مؤثر نشد.

رئیس هیات مدیره آبیها در خصوص نتیجه بازی استقلال و پارس جنوبی گفت: تکلیف این بازی را فدراسیون و سازمان لیگ باید مشخص کنند و حتی این که بازی بعدی ما چه می‌شود را هم سازمان لیگ باید مشخص کند.

خلیل زاده در خصوص اختلاف دو کارگزار باشگاه گفت: اختلافات رفع شده و کارگزار جدید که اتفاقاً بسیار هم توانمند است دارد با قدرت به کارش ادامه می‌دهد و مشکلی از این بابت نیست.

وی با ابراز بی اطلاعی از برگزاری میهمانی با حضور ۵۰ نفر از اعضای استقلال در منزل مهدی قائدی، ادامه داد: در خصوص فصل آینده هم بحثی در جلسه هیأت مدیره مطرح نشد.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در خاتمه تصریح کرد: چیزی در خصوص اولتیماتوم به فرهاد مجیدی نشنیده‌ام و ما از سرمربی تیم حمایت خواهیم کرد.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s