شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳

افزایش مراجعان بیماران کرونایی در بیمارستان اسلامشهر

ساعت 24-رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر گفت: با افزایش موج شیوع ویروس کرونا تعداد بیماران بستری در بیمارستان اسلامشهر افزایش چند برابری یافته است.

علی اکبر معدنی پور رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر عصر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا این شهرستان، اظهار کرد: در پی افزایش موج جدید شیوع ویروس کرونا تعداد بیماران بستری مبتلا به این ویروس افزایش چشمگیری یافته و تعدادی بیمار بدحال وخیم هم در زیر دستگاه قرار دارند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در بیمارستان امام رضا(ع)، افزود: در فاصله موج اول تا دوم شیوع ویروس کرونا تعدادی از دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز بیمارستان تهیه و بخش‌های مختلف بیمارستان تجهیز شده اما با شروع موج جدید این بیماری و افزایش مراجعان، ظرفیت بیمارستان پر شده است.

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر با بیان اینکه در حال حاضر ۳۸ بیمار کرونایی در دو بخش بیمارستان بستری و اغلب آن‌ها وضعیت جسمانی نامناسبی برخوردارند، تأکید کرد: متأسفانه به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و افزایش مجدد شیوع ویروس کرونا، روزانه تعداد زیادی بیمار کرونایی باحال نامساعد در بیمارستان بستری می‌شوند و ظرفیت تخت‌های بیمارستان پر شده است.

معدنی پور خاطرنشان کرد: علاوه بر بیماران بستری، تعدادی از بیماران به صورت سرپایی مراجعه می‌کنند که از لحاظ تعداد دارای فراوانی کمی است ولی وضعیت وخیم بدی دارند و ما متأسفانه امکان پذیرش بیماران سرپایی را نداریم و قطعاً با این روند رو به رشد، به زودی با کمبود امکانات و تجهیزات مواجه خواهیم بود.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s