سه‌شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷

پیروانی : به خاطر پرسپولیس وارد دعوا شدم

ساعت 24 -به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی در خصوص رسیدن پرسپولیس به چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر و رکورد شکنی تاریخی گفت: قبل از هر چیز این افتخار بزرگ را یک بار دیگر به هواداران تبریک می‌گویم.

به هرحال خیلی‌ها زحمت کشیدند تا این قهرمانی به دست بیاید و این طور نبود که قهرمانی چهارم ساده باشد. خیلی‌ها به ما تهمت زدند و حرف و حدیث‌های زیادی درست کردند. حتی برخی‌ها با یکدیگر تیم شده و باند تشکیل دادند تا لیگ برگزار نشود یا شعار نیمه کاره ماندن لیگ را سر دادند اما خدا را شکر که ما سربلند شدیم و توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. این مساله مهم با همت کادرفنی زحمت بچه ها و مسئولان باشگاه به دست آمد.پیروانی درباره اینکه هواداران پرسپولیس منتظر هستند تا ببینند در کدام بازی جام قهرمانی به سرخپوشان اهدا خواهد شد خاطرنشان کرد: من در خوشحالی کردن برای قهرمانی، در ردیف اولین‌ها هستم اما در زمینه کسانی که در این قهرمانی سهم داشتند جزو آخرین نفرات هستم اما تا لحظه‌ای که در پرسپولیس هستم از حق تیم و هواداران کوتاه نخواهم آمد.وی ادامه داد: اگر هر بار مصاحبه‌ای انجام دادم یا وارد دعوایی شدم به خاطر این بود که حق پرسپولیس ضایع نشود. دنبال این بودیم که در هفته آخر جام قهرمانی به پرسپولیس اهدا شود اما مسئولان سازمان لیگ گفتند که دو هفته آخر لیگ را به صورت همزمان برگزار خواهند کرد و شاید یک بازی به هر دلیلی دچار تغییرات شود که در این صورت هفته آخر وارد ماه محرم خواهد شد و به همین دلیل از جشن شادی این قهرمانی کم می‌شود. به همین دلیل به احتمال فراوان بعد از بازی با ذوب‌آهن که شب عید هم هست مراسم اهدای جام در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. البته ورزشگاه آزادی خوشبختانه به قهرمانی‌های پرسپولیس عادت دارد و بارها در این ورزشگاه جشن قهرمانی گرفتیم. خوشحالم که یک بار دیگر این ورزشگاه زیبا شاهد جشن قهرمانی پرسپولیس خواهد بود.

وی در مورد اینکه پرسپولیس روز شنبه با نساجی در قائمشهر بازی دارد و شرایط سرخپوشان برای بازی چگونه خواهد بود اظهار داشت: همانطور که می‌دانید که تیم‌های بزرگ دنیا هم بعد از قهرمان شدن با انگیزه متفاوتی وارد زمین می‌شوند اما کادرفنی ما و همه بازیکنان به دنبال این هستند تا بهترین نتیجه را در بازی رقم بزنند. قطعا به دنبال پیروزی در این بازی هستیم و تلاش می‌کنیم که با برد از زمین خارج شویم.مدیر تیم پرسپولیس در پایان گفت: جا دارد که از کادرفنی پرسپولیس که در راس آن یحیی گل‌محمدی حضور دارد تشکر و قدردانی کنم که وقت زیادی برای شرایط تیم می‌گذارند. به نظرم یحیی از نظر فنی و اخلاقی می‌تواند برای سایر مربیان الگو باشد. او فرزند پرسپولیس است و پرسپولیس به داشتن چنین فرزندی می‌بالد. امیدوارم او سالیان سال در پرسپولیس بماند و با این تیم و بازیکنان با تعصب، قهرمانی‌های زیادی را جشن بگیرد.

نظرات

  • دانشجو ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۰:۵۹
    0 0
    پرسپولیس 13 بار قهرمان لیگ ایران شده ، 6 بار قهرمان جام حذفی ایران ، 1 بار قهرمان جام در جام آسیا ، 1 بار نائب قهرمان جام در جام آسیا ، 3 بار مقام سوم جام باشگاه های آسیا ، 1 بار مقام چهارم جام باشگاه های آسیا ، 1 بار نائب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا ، 3 بار قهرمان سوپرجام ایران ، بیش از 10 بار قهرمان جام باشگاه های تهران شده هست. پرسپولیس 6 بار در نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا و لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته که فقط 1 بار تونست به فینال برسد. ( تو این مرحله پرسپولیس بدشانس بود ) ........... پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیا هست. تلاش بازیکنان و مربیان و حمایت هواداران و پیشکسوتان دلیل اصلی موفقیت پرسپولیس بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s