چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

افزایش حقوق مردادماه بازنشستگان تامین اجتماعی با اجرای متناسب سازی

ساعت24-معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی گفت: اگر هر کانون یا صنفی نمایندگی جامعه خود را با انسجام و قوت انجام دهد موفق است و در جامعه رغبت و تمایل بیشتری برای تعامل و همکاری فراهم می‌آورد.

 عادل دهدشتی در دیدار با رئیس و اعضای کانون‌های کارکنان بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی و تعدادی از روسای کانون های همکاران بازنشسته از استانهای خوزستان، اصفهان، کرمانشاه، زنجان، آذربایجانشرقی و مازندران اظهارکرد: بواسطه جایگاه حقوقی ای که دارید نماینده جامعه ای هستید که می بایست پیگیر مطالبات آنان باشید و این موضوع به نفع بازنشستگان و این سازمان است.


وی در ادامه افزود: انتظار داریم که به موجب برگزاری مجامع با حضور حداکثری بازنشستگان، تشکیلات و جمعی متحد، متفق القول، قوی و منسجم به جامعه معزز همکاران بازنشسته خدمات کارا ارائه کنند و از این فرصت برای بهبود و ارتقای مستمر جایگاه کانونها استفاده شود.


دهدشتی ظرفیت کارکنان بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی و تعلق خاطر آنان را ذخیره‌ای ارزشمند برای این سازمان دانست و خواستار پویایی بیشتر کانونهای کارکنان بازنشسته سازمان در ارائه نظرات کارآمد در پیشبرد اهداف سازمان به ویژه مرتبط با اصلاحات پارامتریک و تقویت اتاق فکر شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استانهای سازمان تامین اجتماعی اظهارکرد: رسیدگی به مسائل مرتبط با بازنشستگان در دستور کار ماست. موضوع متناسب سازی مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی بعد از سالها از مرداد ماه اجرایی خواهد شد و با عزم و همت مدیر عامل سازمان امسال برای اولین بار، اعتبار تسهیلات قرض الحسنه مستمری بگیران ده برابر افزایش یافته است.


در این جلسه محمد زاده رییس کانون کارکنان بازنشسته سازمان تامین اجتماعی و رسولی رییس کانون کارکنان بازنشسته استان خوزستان به نمایندگی از سایر اعضای کانونهای استانی در خصوص مسائل موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.