پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳

نمایندگی مدیران خودرو (ام وی ام و چری) قوامی کد 115 در گیلان رشت جاده بندر انزلی

خبر

ساعت24-نمایندگی ام وی ام و چری قوامی کد: 115

نمایندگی چری رشت ،قوامی کد:115 در نظر دارد تا با فروش خودروهای ام وی ام و چری در بازار خودرو گیلان و رقابت با خودروهای  داخلی و خارجی منطقه آزاد بخشی از سهم فروش خودرو در این بازار را به دست آورد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رضایتمندی شما دوستان عزیز را به دست آورد.

نمایندگی مدیران خودرو گیلان

نمایندگی قوامی با عنوان نمایندگی مدیران خودرو گیلان و رشت با 15سال سابقه فروش ام وی ام در رشت  و فروش چری در رشت و خدمات پس از فروش محصولات ام وی ام و چری در گیلان ارائه دهنده انواع خودروهای تولیدی مدیران خودرو میباشد، برخی از محصولات این شرکت شامل  X22 و X55  ، X33S و 315 و همچنین محصولات گروه چری شامل خودروهای آریزو۵ و آریزو ۶ و تیگو ۵ و تیگو ٧ می‌باشد.

 حال در صورتی که تقاضای خرید ام وی ام و چری را دارید،‌ بهتر است کمی بیشتر با این برندهمچون تاریخچه حضور، میزان فعالیت و تنوع تولیداتش در ایران بیش‌ازپیش آشنا شوید.

فروش اقساطی مدیران خودرو رشت

 مدیران خودرو ظرف 18 سال گذشته توانسته است اعتماد و جلب رضایت مشتریان خود را به دست آورد. در سال ۱۳۸۱ جمعی از مدیران و کارشناسان با سابقه درصنعت خودرو شرکت مدیران خودرو را تاسیس کردند.و به این صورت مدیران خودرو فعالیت خود را به عنوان تولید کننده.خودرو های سبک و سنگین با همکاری کمپانی بزرگ چری چین آغاز کرد. همچنین تعداد زیادی از مدیران متخصص و کارشناسان فنی را از  ایران، چین و همچنین همکارانی از دیگر کشورها جذب کرده است. در همین حال مدیران خودرو مفهوم بین المللی " حق با مشتری است" و شعار (( مدیران خودرو...ایده آل )) را مورد توجه قرارداده است.

نمایندگی چری رشت

شرایط فروش اقساطی ام وی ام در گیلان و رشت

شما دوستان عزیز میتوانند جهت استفاده و دریافت شرایط خرید و فروش اقساطی مدیران خودرو (ام وی ام و چری) در گیلان و رشت ؛به آدرس الکترونیکی ما ghavami115.com  و یا در صفحات مجازی اینستاگرام و واتس آپ و یا با شماره تماس های ذیل با مشاورین ما در ارتباط باشید:

09210347737

01333753507

01333752434

همچنین شما عزیزان می توانید به صورت حضوری به نمایندگی مدیران خودرو قوامی در جاده انزلی مراجعه کنید.

فروش نقدی

در فروش نقدی  برای شما دوستان عزیز قیمت قطعی و تحویل فوری میباشد.

شرایط فروش اقساطی چری در گیلان و رشت

بنا به نوع خودرو  35 تا 50 درصد مبلغ خودرو در زمان ثبت نام دریافت و مابقی به صورت اقساط منعطف 60،12،24،36،48 ماه دریافت میگردد. که میتوانید به صورت پرداخت ماهیانه و یا هرچند ماه یک بار پرداخت نمایید.

کلیه خودروهای ام وی ام و چری شامل موارد ذیل میباشند

  • هزینه بیمه شخص ثالث یکساله خودروها برعهده شرکت است.

  • کلیه خودروهای چری دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر، گارانتی هستند.

  • کلیه خودروهای چری دارای 2 سال یا 6 نوبت، سرویس رایگان هستند.

  • کلیه خودروهای ام وی ام دارای 3 سال یا 60هزار کیلومتر، گارانتی هستند.

  • کلیه خودروها دارای سرویس اولیه رایگان هستند.

قابل توجه سازمانها و ارگان های دولتی شاغل و باز نشسته میتوانند از شرایط فروش ویژه استفاده فرمایند.

این طرح شامل بسیاری از شرکت ها و زیر مجموعه هایی مانند:

 وزارت راه وشهرسازی ،وزارت نیرو، جامعه سلامت بزشکی ؛ فرهنگیان محترم ؛ سازمان بنادر و کشتی رانی ، ساز مان قضایی و.... میباشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s