چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۲

استقلال با یک پیروزی صعود می‌کند

ساعت 24 - بعد از انصراف الوحده امارات از حضور در لیگ قهرمانان آسیا به خاطر ابتلای چند بازیکنش به کرونا جدول گروه A مسابقات سه تیمی شد و تمامی امتیازها و گل‌های زده و خورده این تیم از جدول پاک شد.

این مساله به سود استقلال شده و آبی‌پوشان اکنون در قطر مشغول تمرین زیر نظر مجید نامجو مطلق هستند و می‌توانند با آمادگی کافی یکشنبه آینده به مصاف الشرطه عراق بروند. استقلال در صورت پیروزی در این مسابقه 4 امتیازی می‌شود و به عنوان تیم دوم صعودش قبل از بازی با الاهلی عربستان قطعی خواهد شد. استقلال در مسابقه رفت با نتیجه یک بر یک مقابل الشرطه عراق متوقف شده بود.در ادامه لیگ قهرمانان آسیا تیم شهرخودرو ایران پنجشنبه ساعت19:30 به مصاف الاهلی امارات خواهد رفت.

تیم شهرخودرو ایران در اولین سرمربیگری سیدمهدی رحمتی با وجود انجام بازی قابل قبول شکست خورد تا در پایان دور رفت مسابقات بدون امتیاز در رده آخر جدول گروه B قرار بگیرد. شهرخودرو پنجشنبه عصر چهارمین مسابقه خود را در مرحله گروهی انجام می‌دهد. مسابقه‌ای با حریف تکراری که در واقع بازی برگشت با الاهلی امارات است.

شهرخودرو در صورتی که بازیکنانش اشتباه‌های فردی مرتکب نشوند، شکست دادن حریف اماراتی دور از دسترسش نخواهد بود. شهرخودرو با  پیروزی در این بازی می‌تواند به صعود از گروهش امیدوار بماند هرچند کار بسیار دشواری در پیش دارد اما در صورت شکست یا مساوی می‌توان تیم شهر خودرو را نخستین نماینده حذف شده ایران دانست.

بازی‌ها بدون حضور تماشاگر و به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار می‌شود و این مساله مزایا و معایبی دارد که برای هر دو تیم شرایط یکسان است. شهرخودرو در این مسابقه چیزی برای از دست دادن ندارد و اگر نمی‌خواهد حذف شده زودهنگام بازی‌ها باشد باید انتحاری و تهاجمی بازی کند. شهر خودرو از احتیاط و بازی دفاعی در این مسابقه سودی نخواهد برد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s