چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲

واعظی: روحانی جهانگیری را مأمور کرده تا گرانی‌ها را سامان دهد

ساعت 24-واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: دستورالعمل داده ایم خودروسازان، خودرو را به کسانی بفروشد که نیازمند هستند و قبلا هم خودرو نخریده اند.

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: دستورالعمل داده ایم خودروسازان، خودرو را به کسانی بفروشد که نیازمند هستند و قبلا هم خودرو نخریده اند.

«محمود واعظی»، رئیس دفتر رئیس جمهور، در جمع خبرنگاران در رابطه با معرفی صمت گفت: با همه شایستگی‌هایی که مدرس خیابانی داشت، رای نیاورد. ما نمی‌توانیم فردای همان روز، وزیری دیگر بدون مطالعه معرفی کنیم بلافاصله پس از آنکه مدرس خیابانی رای نیاورد بررسی را آغاز کردیم و از بین این سه نفر، یک نفر را هفته آینده معرفی می‌کنیم.

او ادامه داد: رئیس جمهور به جهانگیری دستور داد و او مأمور شد تا گرانی‌ها را سامان دهد.

واعظی در رابطه با بازار خودرو گفت: تولید خودرو بالا رفته است، اما خودرو به جای اینکه وسیله استفاده باشد، تبدیل شده به وسیله‌ای برای سرمایه گذاری و فروش. دستورالعمل داده ایم خودروسازان، خودرو را به کسانی بفروشد که نیازمند هستند و قبلا هم خودرو نخریده اند. باید جلوی دلال بازی را بگیریم و خودرو به کسانی برسد که نیازمند هستند.

او در رابطه با مکانیزم ماشه گفت: اعضای دولت بطور مدام این موضوع را دنبال می‌کنند، زیرا این موضوع، هم پیروزی برای کشور است و هم به نوعی تیر آخر ترامپ است. آمریکا با وجود ۱۵ عضو شورای امنیت، تنها مانده و هیچ کشوری با او همراه نشده است.

رئیس دفتر رئیس جمهور در رابطه اظهارات آمریکا مبنی بر اینکه ایران منتظر است تا پس از پیروزی من در انتخابات با آمریکا توافق کند، گفت: چگونه است که بعد سه سال و نیم به حرف آدمی که آن قدر حرف‌های بی ربط زده و خیال بافی کرده، باید اعتماد کرد. ترامپ در رقابت انتخاباتی عقب افتاده و فاصله اش با بایدن حدود ده درصد عقب است. طبیعی است که متوسل به هر ابزاری می‌شود بنابراین به کار‌های پوپولیستی، روی آورده است.

برنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s