پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷

سارق شیک‌پوش به دام افتاد!

خبر

ساعت 24-متهم که دیگر راهی جز اعتراف نداشت اعتراف کرد با توجه به اینکه محل سکونتش در همان منطقه مشیریه است با پای پیاده به خیابان‌های اطراف خانه‌اش می‌رفت و هر یک شب در میان سیستم صوتی و تصویری خودروها را سرقت می‌کرد و فردای آن روز وسایل سرقتی را می‌فروخت. متهم در ادامه اعتراف کرد در این مدت بیش از ۵۰ خودرو را در منطقه جنوب شهر هدف سرقت قرار داده است.

سارق شیک‌پوش بعد از دستگیری به ۵۰ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کرد.

 ساعت دو بامداد دیروز مأموران کلانتری مشیریه به مرد جوانی که لباسی شیک به تن داشت و در کوچه‌پس‌کوچه‌ها پرسه‌زنی می‌کرد، مشکوک شدند.

مأموران در این مرحله به سراغ مرد شیک‌پوش رفتند و در ابتدا از او خواستند وسایل داخل کوله‌پشتی خود را نشان دهد که این مرد پس از کمی مقاومت تصمیم به بازکردن کوله‌پشتی خود گرفت. در بازرسی از داخل کیف دو عدد ضبط و مانیتور خودروهای خارجی و ابزار و وسایل سرقت کشف شد. متهم پس از انتقال به کلانتری ادعا کرد یکی از ضبط‌ها خراب بوده و آن را نزد یک تعمیرکار برده بود و با توجه به اینکه این ضبط قابل تعمیر نبود، اقدام به خرید یک ضبط دیگر کرد.

در تحقیقات پلیسی مشخص شد که هر دو ضبط و مانیتور سالم و متعلق به خودروی تویوتا است.

متهم که دیگر راهی جز اعتراف نداشت اعتراف کرد با توجه به اینکه محل سکونتش در همان منطقه مشیریه است با پای پیاده به خیابان‌های اطراف خانه‌اش می‌رفت و هر یک شب در میان سیستم صوتی و تصویری خودروها را سرقت می‌کرد و فردای آن روز وسایل سرقتی را می‌فروخت. متهم در ادامه اعتراف کرد در این مدت بیش از ۵۰ خودرو را در منطقه جنوب شهر هدف سرقت قرار داده است.

سرهنگ سیدامین موسوی، رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه، درباره این پرونده گفت: با تحقیقات اولیه از متهم، سارق شیک‌پوش برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد. کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

منبع: روزنامه شرق

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s