جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

کاترون با 5 جام مقابل پرسپولیس

ساعت 24 - سرمربی جدید التعاون عربستان با 5 جام قهرمانی در کارنامه اش مقابل پرسپولیس قرار می گیرد.به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال التعاون عربستان امشب(جمعه) در بازی برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 به مصاف پرسپولیس می رود

مهمترین تغییر در تیم التعاون نسبت به بازی رفت که با نتیجه یک بر صفر به نفع سرخ پوشان به پایان رسید، حضور پاتریس کاترون، سرمربی جدید فرانسوی روی نیمکت این تیم سعودی است.به همین خاطر قبل از دیدار امشب نگاهی به کارنامه سرمربی جدید التعاون می اندازیم. سرمربی 52 ساله هدایت تیم ملی مالی در سال 2012-213 را داشته است.او در سال 2013-215 هدایت تیم مازیمبی کونگو را برعهده داشت و موفق شد این تیم را قهرمان لیگ این کشور کند. همچنین در سال 2014-2015 با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان آفریقا هم شد.

او در کارنامه اش هدایت تیم های وادی دجله، النصر عربستان، الزمالک مصر، الاهلی مصر و الرجاء مراکش را دارد. سرمربی فرانسوی به همراه الزمالک و الرجاء به قهرمانی سوپر کاپ آفریقا رسید.همچنین او با الزمالک قهرمانی سوپر جام مصر نیز شد. سرمربی فرانسوی اکنون با داشتن 5 جام در کارنامه اش امشب مقابل پرسپولیس قرار می گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.