چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴

شناسایی سارقان منازل تهران در زندان اصفهان

ساعت 24- رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۲ برادر سارق خبر داد که با همدستی یکی از دوستانشان از منازل شهروندان سرقت می‌کردند.

سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران گفت: سی ام تیرماه پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل در کلانتری ۱۱۸ ستارخان تشکیل و با دستور قضایی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی بیان داشت: شاکی با حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی در خصوص جزئیات پرونده به کارآگاهان عنوان کرد، بعد از ظهر بیست و نهم تیرماه برای رفتن به مهمانی از منزل خارج شدم و در نیمه‌های شب پس از بازگشت به منزل با درب تخریب شده واحد مسکونی ام روبرو و متوجه بهم ریختگی خانه و سرقت مقداری طلا، وجه نقد و ۵ عدد ساعت مچی به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شدم.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل به نشانی اعلام شده مراجعه کردند و ضمن بررسی صحنه جرم موفق شدند ۲ تن از سارقان را شناسایی کنند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی بیان داشت: با شناسایی هویت سارقان مشخص شد که هر دو متهم برادر یکدیگر به نام‌های سیامک و سیروس هستند و تا کنون چندین مرتبه به جرم سرقت دستگیر شده‌اند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی به دست آمد که متهمان به تازگی هنگام سرقت توسط ماموران استان اصفهان دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

کارآگاه اختیاری گفت: با هماهنگی‌های قضایی متهمان به تهران منتقل شدند و به سرقت از منزل شاکی اعتراف و اظهار کردند تا کنون با همکاری یکی از دوستانشان چندین فقره سرقت منزل در شمال غرب و غرب تهران مرتکب شده اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سومین متهم پرونده نیز در مخفیگاهش در بیستم و یکم مرداد ماه دستگیر شد، گفت: شناسایی و کشف جزئیات جرایم ارتکابی و شناسایی مالخران و مال باختگان ادامه دارد.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: متهمان تا تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.