یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱

سرگیجه کفاشیان از قیمت بازیکنان، دلار، خودرو و مسکن!

ساعت24-رئیس سابق فدراسیون فوتبال می گوید در این فدراسیون کسی موافق منع حضور خارجی‌ها نیست!

 علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره گرانی بازیکنان در نقل و انتقالات حرف های جالبی می زند. او در واکنش به این موضوع می گوید: «قیمت بازیکنان که بالاست ولی من همه قیمت ها را می بینم سرم گیج می رود. فصل فصل سرگیجه است. قیمت دلار و مسکن و سکه را که می بینیم به این نتیجه می رسم ویروس کرونا به آنها هم نفوذ کرده است!»

کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا سقف قرارداد در فوتبال اثر مثبت گذاشت، می گوید: «ما از این کارها در کشورمان زیاد کردیم. هر جا دستوری و برخوردی عمل کنیم جواب نمی دهد. همان موقع هم ما گفتیم سقف قرارداد ولی رفتند رقم های دیگری بستند. به خاطر همین تهدید می کردیم که شما بالا ببندید مجرم هستند. ولی باشگاهها کار خودشان را می کردند. اگر سند و مدرکی می رسید برخورد می کردیم.»

البته همان زمان سردار آجرلو فاش کرد در استیل آذین قرارداها بالای سقف بسته شد ولی چرا برخوردی نشد؟ کفاشیان جواب می دهد: «باید با سند و مدرک این را می گفتند نه شفاهی. ما همان موقع گفتیم اگر شکایتی هم بالای سقف باشد ما اصلا رسیدگی نمی کنیم و برخورد خواهیم داشت.» او در واکنش به قانون منع حضور خارجی ها در لیگ برتر هم می گوید: «اینها اثرگذار نیست و خلاف مقرارت است. این قانون دستوری بوده. همیشه فشار روی فدراسیون وجود داشته. من که کاره ای نیستم ولی خود فدراسیون هم اعتقادش این نیست!»

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.