چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱

10 شغلی که حسابی پول ساز هستند

پردرآمدترین شغل‌ها

ساعت24-میخواهیم 10 صنعتی را به شما معرفی کنیم که سرمایه گذاری در آنها می تواند برای شما سودمند باشد

اگر می خواهید میلیاردر شوید و دنبال یک راه ساده هستید، این را بدانید که پولدار شدن از راههای مختلفی امکان پذیر است. گزینه ها خیلی زیاد است. اما بدانید، صنعت تکنولوژی معمولا بهترین جا برای سرمایه گذاری و پولدار شدن است.

تکنولوژی اکنون دومین راهی است که میلیاردرهای امریکا را به نان و نوایی رسانده است. پنجاه و یک نفر از 425 نفری که اسمشان در فهرست میلیاردرهای جهان قرار دارد (یعنی 12 درصد از میلیاردرهای امریکایی) از راه سرمایه گذاری در همین حوزه میلیاردر شده اند.

البته رتبه اول میلیاردرهای امریکایی در اختیار کسانی است که در حوزه های مختلف سرمایه گذاری کرده اند اما از ده سال پیش تاکنون، سرمایه گذاری در حوزه تکنولوژی به شدت پولساز بوده است و این روند همچنان رو به رشد است.

10 صنعتی که میلیاردرهای امریکایی را پولدار کرد:

1-سرمایه گذاری های مختلف: 100 میلیاردر

2- تکنولوژی:51 میلیاردر

3- رسانه: 37 میلیاردر

4-  انرژی: 35 میلیاردر

5- غذا و نوشیدنی: 31 میلیاردر

6- خدمات: 31 میلیاردر

7-  مد و خردهفروشی: 28 میلیاردر

8- املاک:27 میلیاردر

9- تولید:18 میلیاردر

10-  ورزش: 15 میلیاردر

در سطح جهان اما آمار متفاوت است. رتبه اول مثل همیشه در اختیار امریکاست که در اختیار سرمایه گذاران مختلف است، اما بعد از آن، بخش مد و خرده فروشی، و بعد املاک قرار دارند.

بخش تکنولوژی در سطح دنیا در رتبه پنجم است. اما عطش امریکایی ها به تکنولوژی در ابعاد دیگری نیز مشخص است.

مثلا از میان 90 میلیاردر بخش تکنولوژی در جهان، پنجاه و هفت درصد امریکایی هستند. این روند احتماال در آینده هم ادامه خواهد داشت؛ به خصوص از این جهت که دانشجویان و فارغ التحصیلان ام. بی. ای MBA راه خودشان را به سمت وال استریت هموار می بینند.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.