سه‌شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۷

آذری: وقتی مدیر مددی باشد، فکری هم توهین می‌کند

ساعت 24 - مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به اظهارات مدیرعامل استقلال عنوان کرد که به جای این باشگاه عذرخواهی می‌کند.

به گزارش ایسنا، سعید آذری درباره حکم کمیته استیناف که منجر به لغو محرومیتش شد، اظهار کرد: بر اساس مستنداتی که ارائه کرده بودیم حکم لغو شده و مستندات حقوقی وجود داشت و با من بمیرم و تو بمیری، محرومیت من را لغو نکردند.

وی درباره دیدار تیمش برابر استقلال هم گفت: فولاد از ابتدای بازی تلاش کرد که با به کار گیری تاکتیک پیروز میدان باشد. یک مربی برای کسب پیروزی برنامه ریزی می‌کند. فولاد جنگنده ظاهر شد و توانمندی فنی لازم را برای پیروزی داشت. حساسیت‌های این بازی به رقابت‌های زیر جلدی با جواد نکونام برمی‌گشت. چون جواد نکونام هم گزینه‌ استقلالی‌ها برای هدایت تیمشان بود و با وجود اینکه با ما قرارداد داشت با نکونام مذاکره کرده بودند، حساسیت این بازی زیاد شده بود. می‌خواستند اثبات کنند که برتر هستند و این موضوع روی بازی تاثیر گذاشته بود. متاسفانه شاهد اتفاقات خوبی نبودیم.وی افزود: پیش‌از بازی، جواد نکونام با من تماس گرفت و گفت استقلال بیانیه داده که زاهدی‌فر (داور مسابقه) قبلا برای استقلال اشتباه کرده و آنها نگران هستند. با این حال من با انتشار بیانیه قبل از بازی مخالفت کردم اما بعد از ویدئو محمود فکری اعلام کردیم از حقوق خودمان دفاع می‌کنیم. شکایت خودمان را به کمیته انضباطی فرستادیم. بعداز آن استقلال بیانیه  داد که به نظر می‌رسید به دنبال تسویه حساب شخصی با من بودند و نکات خوبی نداشت. در بیانیه آن‌ها به ارکان قضایی فدارسیون فوتبال ایراد گرفته شده بود. با این حال من به جای مدیران استقلال بودم، حتما به جای انتشار بیانیه‌ همان ابتدا عذرخواهی می‌کردم.

وی تصریح کرد: من ۱۸ سال است که در فوتبال مدیر هستم و بارها محمود فکری را دیده‌ام و با اینکه در بازی‌های زیادی باخت داشتیم اما به تیم حریف تبریک گفتم. مدیرن استقلال می‌توانستند با یک عذرخواهی کوچیک همه این حواشی را جمع کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.