پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

حضور رونالدو به معنی شکست نخوردن رئال مادرید در لیگ قهرمانان بود

ساعت24-رئال مادرید پس از جدایی مهاجم پرتغالی شکست های زیادی را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تجربه کرده است.

 به نقل از آس، جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید در سال ۲۰۱۸ تنها یک ضربه برای هواداران سفیدپوشان نبود بلکه موجب افت این تیم در لیگ قهرمانان اروپا شد. از زمانی که ستاره پرتغالی به ایتالیا رفته است تیم اسپانیایی نتوانسته از مرحله یک هشتم نهایی بالاتر برود. در این فصل هم ممکن است برای نخستین بار در تاریخ خود در مرحله گروهی حذف شود. در سه فصل آخر مادرید بیش از ۹ فصلی که رونالدو در این تیم حضور داشت شکست را  تجربه کرده است.

مادرید پس از سه قهرمانی پیاپی در این رقابت ها فراتر از مرحله یک هشتم نهایی نرفت. در زمان CR۷ مرحله گروهی به سادگی می گذشت اما اکنون برای مادرید به یک چالش تبدیل شده است. سفیدپوشان پس از جدایی ستاره شان پنج شکست را تجربه کردند اما در ۹ فصلی که رونالدو حضور داشت تنها سه بار در این مرحله مغلوب شدند.

تیم اسپانیایی دو بار در فصل جاری (۲۱-۲۰۲۲) شکست خورد که در دیدار رفت و برگشت مقابل شاختار این اتفاق رخ داد. یک فصل پیش برابر پاری‌سن ژرمن مغلوب شد و در فصل ۱۹-۲۰۱۸ دو بار از زسکا مسکو شکست خورد. در دوران رونالدو سفیدپوشان در شش فصل، مرحله گروهی را بدون شکست به پایان رساندند. در سه دوره دیگر در هر فصل تنها یک بار مغلوب شد. مادرید برابر تاتنهام در فصل ۱۸-۲۰۱۷ با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. در فصل ۱۳-۲۰۱۲ مقابل دورتموند بازی را ۲ بر یک واگذار کرد و در ۱۰-۲۰۰۹ با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب میلان شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.