کد خبر: 531057
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

ساعت24-سرپرست فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: تمام برنامه های فدراسیون طی مدت سرپرستی در چارچوب قانون انجام شده و در برخی موارد نیز اصلاحاتی صورت گرفته است، بنابراین مجمع بدون هیچ مشکلی روز سه شنبه هفتم بهمن برگزار خواهد شد.

مهدی مستجاب الدعوه  اظهار کرد: تنها سرپرستی هستم که با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان در مدت ۴ ماه و ۷ روز حضور در فدراسیون نجات غریق و غواصی، شرایط را به گونه ای فراهم نموده تا مجمع انتخابات برای تعیین ریاست در کوتاهترین زمان برگزار شود. در چارچوب قانون و مقررات سعی شده وظایف قانونی خود را در جایگاه یک سرپرست به درستی انجام دهم و شرایطی را فراهم کنم که مجمع انتخابات بدون حاشیه و در فضای سالم برگزار شود.

مستجاب الدعوه درباره حواشی ایجاد شده و تخریب کاندیداها علیه یکدیگر قبل از برگزاری مجمع انتخابات، گفت: این مساله ارتباطی به فدراسیون ندارد، وظیفه ما پیگیری و انجام امور جاری فدراسیون به نحو احسن و برگزاری انتخابات در چارچوب آیین نامه چگونگی و  نحوه انتخاب رییس فدراسیون های ورزشی است. حال این که کاندیداها برای تخریب یکدیگر چه اقدامی انجام می دهند، ارتباطی به ما ندارد و هدفمان تنها برگزاری انتخابات سالم در روز سه شنبه هفتم بهمن است. هر تصمیمی که به من مرتبط می شود قوانین حاکمیتی است و پیگیری فرایندهایی که برای برگزاری یک انتخاب سالم نیاز است.

مستجاب الدعوه ضمن دعوت جامعه نجات غریق به آرامش افزود: جامعه نجات غریق باید این موضوع را در نظر بگیرند که رای اعضای مجمع مشخص می‌کند چه کسی ریاست فدراسیون را به مدت ۴ سال آینده بر عهده خواهد گرفت و من در این خصوص تصمیم گیر نیستم.

وی در پایان از پرسنل فدراسیون، روسای هیات های استانی و تمام کسانی که در ظرف ۴ ماه گذشته همکاری لازم را برای انجام امور جاری فدراسیون و برگزاری مجمع داشتند، تشکر و قدردانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

همه لیگ‌ها

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی