کد خبر: 531632
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

ساعت24-معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند هفت نفره که با افتتاح دفتر فروش اقساطی خودرو از خریداران کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.

 سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور افزود: کارآگاهان اداره چهاردهم  پلیس آگاهی پایتخت، در رصد اطلاعاتی متوجه فعالیت غیر مجاز شرکتی در سایت‌های آگهی اینترنتی شدند که فروش اقساطی خودرو را تبلیغ می کردند.

وی  افزود: در تحقیقات محلی مشخص شد، شرکت موصوف واحدی را در یکی از برج های غرب تهران اجاره کرده و فاقد مجوزهای قانونی است.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری اعضای شرکت اخذ شد، اظهارکرد: 21 دی ماه تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم به شرکت موصوف اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند مدیر عامل شرکت که خانم جوان ۳۰ ساله ای بود به همراه چهار تن از همدستانش بازداشت کنند.

تقی پور اضافه کرد: در تحقیق از متهمان دستگیر شده هویت دو تن از عوامل پشت پرده شناسایی و مشخص شد یکی از این عاملان، سابقه دار و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده و مدتی قبل با ضمانت از زندان آزاد شده و پرونده او همچنان در حال رسیدگی است.

وی با اشاره به اینکه  تا کنون ۱۹ تن از مال باختگان شناسایی شده اند، افزود: دستگیری دو متهم  اصلی پرونده در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، تقی پور در پایان گفت: کارشناسان ارزش اموال کلاهبرداری شده را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی