کد خبر: 531796
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

ساعت24-کمتر از یک ماه تا برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، برخی رفتارهای شائبه‌برانگیز آغاز شده است.

در شرایطی انتخابات فدراسیون فوتبال دهم اسفند برگزار خواهد شد که  «تغییر» خواست همه است؛ خواسته‌ای که با تداوم حضور مدیران فعلی فدراسیون یا حتی افرادی که در هیات‌رییسه قبل در فدراسیون مسئولیت داشته‌اند بعید است محقق شود.

با این حال انجام بعضی رفتارهای شائبه‌برانگیز این سوال را به صورت جدی مطرح می‌کند که آیا گروهی قصد «مهندسی انتخابات» را دارند؟
در حالی که بر اساس عرف قطعی، سرپرستان فدراسیون‌ها برگزاری انتخابات استانی را به بعد از تعیین تکلیف شدن ریاست فدراسیون موکول می‌کنند تا رییس تازه هیات استانی با تیم جدید مدیریتی فدراسیون هماهنگ باشد اما در اقدامی عجولانه ظاهرا قرار است انتخابات هیات استانی حداقل چهار تا پنج استان از جمله مازندران، اراک و یزد تا پیش از انتخابات دهم اسفند برگزار شود. اقدامی شائبه‌برانگیز  که می‌تواند به سلامت انتخابات فدراسیون فوتبال آسیبی جدی بزند. این در حالی است که هیات فوتبال استان تهران بیش از 2 سال است که به صورت سرپرستی اداره می‌شود و ظاهراً عجله‌ای برای تعیین تکلیف مدیریت هیات فوتبال استان تهران وجود ندارد!
در صورتی که انتخابات استانی هیات‌های فوتبال تا پیش از انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شود این شائبه به صورت جدی مطرح می‌شود که گروهی قصد چیدن افراد مدنظر خود را در استان‌ها دارند تا این افراد دست‌گیر آنها در روز رای‌گیری انتخابات فدراسیون فوتبال باشند!

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

همه لیگ‌ها

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی