کد خبر: 533464
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸

ساعت24- «بروس کاستور» وکیل ارشد رئیس جمهور سابق آمریکا روز یکشنبه گفت، قصد دارد فیلم‌هایی علیه مقامات حزب دموکرات منتشر کند.

به نوشته پایگاه خبری «هیل»، وکیل استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه‌ای، با اشاره به اعتراضات ضدنژادپرستی چند ماه اخیر در آمریکا گفت: «بسیاری از آن‌ها (دموکرات‌ها) در واشنگتن، واقعاً از تحریک‌آمیزترین لفاظی‌های ممکن استفاده می‌کنند و قطعاً هیچکس این گمان را نمی‌برد که آن‌ها ارتباطی با هیچ کدام از این اتفاقات داشته باشند».

وکیل ترامپ: علیه دموکرات‌ها سند رو می‌کنم

کاستور در ادامه گفت، اظهارات مقامات دموکرات حول اعتراضات «جان سیاه‌پوستان اهمیت دارد» را در جلسه محاکمه ترامپ پخش خواهد کرد.

او در این خصوص مدعی شد: «فیلم‌های ضبط شده زیادی از به آتش کشیدن شهرها و حمله به دادگاه‌ها و توهین به مأمورام فدرال توسط شورشی‌ها در وسط خیابان‌ها وجود دارد که مورد تشویق دموکرات‌ها در سرتاسر کشور قرار گرفتند».

وکیل استیضاح ترامپ در ادامه مصاحبه با فاکس نیوز، در دفاع از سخنرانی ششم ژانویه او، اینطور ادعا کرد: «اینجا، زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده سخنرانی می‌کند و می‌گوید، باید به شکل مسالمت‌آمیز آنچه فکر می‌کنید را به گوش افراد داخل کنگره برسانید، ناگهان به یک فرد شرور تبدیل می‌شود».

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی