کد خبر: 533523
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰

ساعت 24-چند ‌ماه پس از انتشار کلیپی از کلاس مجازی خانم معلمی در خراسان رضوی که جنجال زیادی در شبکه‌های اجتماعی به‌وجود آورده بود، این پرونده با گذشت خانم معلم مختومه شد.

مدتی قبل کلیپی از کلاس درس آنلاین خانم معلمی در فضای مجازی منتشر شد که جنجال زیادی به‌وجود آورد. در این کلیپ خانم معلم در حال درس دادن به دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی است که ناگهان همسرش وارد اتاق می‌شود و پشت دوربین قرار می‌گیرد و خانم معلم که دستپاچه می‌شود جمله ناشایستی به او می‌گوید و پس از آن همسرش از کادر خارج می‌شود.

انتشار این کلیپ در فضای مجازی باعث شد که خانم معلم با مراجعه به پلیس فتا از فردی که این کلیپ را منتشر کرده بود شکایت کند و با این شکایت تیمی از مأموران برای شناسایی منتشرکننده کلیپ که باعث توهین و تمسخر خانم معلم شده بود، وارد عمل شدند. آنها پس از بررسی‌های تخصصی به یکی از دانش‌آموزان رسیدند که تحقیقات نشان می‌داد وی تنها کسی بوده که آن روز کلاس درس مجازی را ضبط کرده بود. مأموران به تحقیق از این دانش‌آموز پرداختند و او گفت: آن روز به‌دلیل اینکه کلاسمان صبح زود بود و من می‌خواستم بخوابم، با استفاده از نرم‌افزاری، شروع به ضبط کلاس کردم و خوابیدم. وقتی بیدار شدم شروع به تماشای کلاس درس کردم و در یک لحظه متوجه اتفاقی که هنگام تدریس خانم معلم رخ داده بود شدم. کلیپ را برای سرگرمی برای یکی از دوستانم فرستادم و قصدم از این کار فقط خنده و سرگرمی بود اما ظاهرا دوستم اقدام به انتشار کلیپ در فضای مجازی کرده و باعث تمسخر خانم معلم شده بود.
با اظهارات این دانش‌آموز، مأموران به سراغ دوست وی رفتند و هر چند او در ابتدا منکر انتشار کلیپ در فضای مجازی بود اما درنهایت به این کار اعتراف کرد و مدعی شد که قصد توهین نداشته و فقط برای سرگرمی این کار را کرده است.
با این حال و با توجه به شکایت خانم معلم، رسیدگی به این پرونده ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل خانم معلم که فهمیده بود دانش‌آموزانش انگیزه‌ای از این اقدام نداشته‌اند و پشیمان هستند، تصمیم گرفت آنها را ببخشد و با اعلام گذشت او، این پرونده مختومه شد.

صد آنلاین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی