کد خبر: 533608
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰

ساعت 24-استراتژیست سابق کمپین ترامپ می گوید رئیس جمهوری سابق آمریکا بعد از ترک کاخ سفید واقعا آرامش داشته و به خاطر جدا شدن از توئیتر هم خوشحال است.

به نقل از دیلی میل نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در ۲۰ ژانویه گذشته کاخ سفید و واشنگتن دی.سی را ترک کرده و از شرکت در مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور فعلی نیز خودداری کرد. ترامپ به جایش با هواپیما به مارالاگو در فلوریدا رفت.

جیسون میلر، استراتژیست سابق کمپین ترامپ در مصاحبه‌ای با نشریه ساندی تایمز انگلیس ادعا کرد، ترامپ «به محض ترک کاخ سفید حس و حال خوبی داشته و لحظات بسیار مهرآمیزی را نیز با خانواده‌اش داشت.»

او اظهار کرد: داشتن یک صندلی در ردیف جلو برای تماشای آن جالب بود، در کل زمان فضا احساسی بود. برخی از این که این روز فرارسید بسیار غمگین بودند اما احساس افتخار به این که این دوره ریاست جمهوری "موفقترین" دوره اول ریاست جمهوری یک نفر در تاریخ آمریکا بود، وجود داشت.

به گفته میلر، این اولین بار در سال های اخیر بود که من دیدم رئیس جمهور واقعا آرامش دارد.

او گفت: تنها ۴۵ نفر دیگر در تاریخ آمریکا این حس را که انگار کل جهان را روی شانه‌هایشان دارند تجربه کرده‌اند... و البته بعد از آن هم، این حس را که بتوانید نفستان راحتی بکشید و مطمئن باشید که بعد از چهار سال، دیگر همه مسئولیت ها متوجه شما نیست.

میلر در ادامه این صحبت هایش گفت: ترامپ از زمانی که حضورش در توئیتر ممنوع شده خوشحال تر از هر زمان دیگری است. حضور نداشتن در رسانه‌های اجتماعی و اینکه دیگر در معرض «نفرت پراکنی رسانه‌های اجتماعی» قرار ندارد واقعا برای ترامپ خوب بوده است. این چیزی است که بانوی اول سابق هم از آن حمایت کرده و گفته که ترامپ این روزها خیلی بیشتر از خودش لذت می‌برد.

میلر در عین حال در مصاحبه دیگری به پایگاه بریتبارت گفت که ترامپ ممکن است زمانی که آماده باشد دوباره در رسانه‌های اجتماعی ظاهر شود.

وی ادامه داد: از این لحاظ گزینه‌های متفاوتی وجود دارد، این که آیا مساله پیوستن به یک رسانه اجتماعی موجود و یا ایجاد یک رسانه اجتماعی جدید باشد، آنها در این خصوص دیدارهای مختلفی داشته‌اند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی