کد خبر: 535640
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

ساعت24-منابع خبری از شلیک یک ناو ارتش رژیم صهیونیستی به سمت یک قایق در محدوده آبهای نوار غزه خبر داده‌اند.

 منابع خبری صهیونیستی دوشنبه بعد از ظهر به وقت تهران از شلیک  یک ناو نیروی دریایی رژیم صهیونیستی به سمت یک قایق که در حال نزدیک شدن به سواحل غزه بود، خبر دادند.

به نوشته وبگاه «عروتص شوع» ارتش رژیم اسرائیل گزارش داد که یک فروند  کشتی نیروی دریایی این رژیم صبح دوشنبه هنگام تردد در ساحل «خان یونس» در جنوب نوار غزه با تهدید بالقوه روبرو شد و این تهدید را خنثی کرد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای گفت که  نیروی دریایی این رژیم این تهدید را دفع کرده و نظامیان اسرائیلی در دریا و زمین به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

 این در حالی است که گزارش‌های متناقضی در مورد سرنوشت این کشتی ناشناس که به کشتی نیروی دریایی رژیم اسرائیل نزدیک شده، وجود دارد. براساس گزارش خبرگزاری «شهاب» ، نیروهای صهیونیستی این قایق را غرق کردند. با این وجود خبرگزاری فلسطینی «وفا» گزارش داد که کشتی اسرائیلی دو گلوله به سمت یک قایق ماهیگیری فلسطینی شلیک کرد و ماهیگیران داخل آن بدون هیچگونه جراحتی به غزه بازگشتند.

نیروی دریایی رژیم صهیونیستی بارها نواحی را در غزه هدف حملات وحشیانه خود قرار داده است. نیروی دریایی رژیم صهیونیستی همچنین بارها حریم دریایی لبنان را نقض کرده است.ارتش لبنان در روزهای گذشته  اعلام کرد که یک قایق جنگی رژیم صهیونیستی حدود 150 متر از آب‌های سرزمینی این کشور را نقض کرد.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی