ساعت 24-دختر نوجوانی که همراه خاله دوستش مشروب آغشته به متانول مصرف کرده بودند جانشان را از دست دادند.

چندی قبل کارکنان بیمارستانی در تهران مرگ مشکوک زن و دختر نوجوانی را به ماموران پلیس اطلاع دادند .

 ماموران پلیس وقتی در بیمارستان حاضر شدند با جسد بی جان دختر نوجوانی به نام شیدا و زن جوانی به نام فرزانه روبرو شدند که حکایت از آن داشت بر اثر مسمومیت دارویی به کام مرگ رفته اند .

بررسی های ماموران پلیس نشان داد ساعتی قبل اعضای خانواده زن جوان پیکر نیمه جان او و دختر نوجوانی که مهمان فرزانه بوده را برای درمان به بیمارستان منتقل کرده اند . فرزانه قبل از مرگش به تیم پزشکی اعلام کرده بود که ساعتی قبل همراه مهمانش مقداری مشروب خورده اند که ناگهان حالشان بد شده است .

رد پای بهمن در مرگ شیدا و فرزانه

زن جوان همچنین فروشنده مشروبات الکلی را که مرد جوانی به نام بهمن است معرفی کرده و گفته بود که او در یکی از خیابان های شرقی تهران به صورت سیار مشروبات الکی می فروشد .

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه تیم پزشکی قانونی اعلام کرد که زن جوان و دختر نوجوان بر اثر مسمومیت با متانول ( الکل صنعتی ) فوت کرده اند . بدین ترتیب با اعلام نظریه پزشکی قانونی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

ماموران در بررسی های میدانی دریافتند پدر و مادر دختر چند سال قبل از هم جدا شده اند و به همین خاطر شیدا همراه مادربزرگش زندگی می کرده است .

همچنین مشخص شد فرزانه خاله یکی از دوستان شیدا است و به همین دلیل شیدا به خانه او رفت و آمد داشته و روز حادثه شیدا قرار بوده با دوستش به خانه فرزانه برود اما دوست شیدا به خاطر کاری به آنجا نمی رود و شیدا به تنهایی به خانه فرزانه می رود و دو نفری با هم مشروب می خوردند .

ماموران دریافتند زن جوان از مردی به نام بهمن مشروب تهیه کرده و روز حادثه هم شیدا را پیش مرد جوان فرستاده و از او یک بطری مشروب خریده است .

شکایت از عامل مرگ

در ادامه تحقیقات پدر و مادر شیدا و اعضای خانواده فرزانه در دادسرای جنایی از فروشنده مشروبات دست ساز به اتهام قتل شکایت کردند و کارآگاهان پلیس آگاهی هم بهمن را به عنوان متهم دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند .

وی در بازجویی های ابتدایی منکر جرم خود شد اما وقتی با مدارک و شواهد روبرو شد به جرم خود اعتراف کرد و گفت : من مدتی است از فردی به نام ستار مشروبات الکلی می خرم و به افراد دیگری که مشتری من هستند می فروشم . فرزانه چند باری از من آبجو خریده بود و روز حادثه هم دختر نوجوانی را پیش من فرستاد و من هم یک بطری آبجو به او دادم اما من از محتویات بطری مشروب بی خبر بودم و نمی دانستم که ستار به آن متانول اضافه کرده است .

همزمان با ادامه تحقیقات از متهم تلاش برای دستگیری فروشنده اصلی از سوی ماموران پلیس ادامه دارد تا زوایای پنهان حادثه بر ملا شود.

رکنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی