ساعت 24- پیشکسوت استقلال گفت: بازیکنان استقلال حق قهر کردن ندارند و باید بداند دیر یا زود مشکلات مالی حل می‌شود اما اگر امتیاز از دست بدهند نمی‌شود جبران کرد.

«میثم منیعی‌» روز ‌پنجشنبه در گفتگویی اظهار داشت: استقلال در لیگ نتوانسته انتظارات هواداران را از نظر کیفیت فنی برآورده سازد و همین موضوع باعث شده تا هواداران نسبت به عملکرد کادر فنی انتقاد داشته باشند.

وی افزود: اینکه بازیکن استقلال از مشکلات مالی و کمبود امکانات حرف می‌زند درست است اما آنها باید بدانند در تیمی عضویت دارند که میلیون‌ها هوادار دارد و قابل قیاس با تیم‌های دیگر نیست.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: در زمانی که ما بازیکن استقلال بودیم مشکلات مالی وجود داشت و ماه‌ها پول دریافت نمی‌کردیم اما به خاطر استقلال و هوادارانش اعتراض نمی‌کردیم.

منیعی‌ تصریح کرد: بازیکن استقلال حق قهر کردن ندارد و باید بداند دیر یا زود مشکلات مالی حل می‌شود اما اگر امتیاز از دست بدهند نمی‌شود جبران کرد.

وی تاکید کرد: استقلال هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل پیش رو دارد و می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود، آنها در دور برگشت توانایی جبران اختلاف امتیازی را دارند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: بازی با مس رفسنجان می‌تواند شروع دوباره استقلال در لیگ برتر باشد و باید آبی‌پوشان به برد رسیده  سه امتیاز کامل را به دست آورند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

همه لیگ‌ها

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی