ساعت24-رئیس جمهور گفت: تمام کشورهایی که دوست ما هستند و با ما کار می کنند، به ما توصیه می کنند اگر به "اف.ای.تی.اف" ملحق نشوید، ارتباطات بانکی با ما قطع می شود.

 حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه هئیت دولت، درباره بررسی FATF در مجمع تشخیص گفت: همه کشورها تلاش می کنند رتبه بالاتری را در "اف.ای.تی.اف" کسب کنند ولی ما ایستادیم تماشا می کنیم.

وی ادامه داد: همه باید واضح با مردم صحبت کنند. وقتی این لوایح اجرا نمی شود، یعنی مردم باید پول بیشتری بدهند

رئیس جمهور گفت: تمام کشورهایی که دوست ما هستند و با ما کار می کنند، به ما توصیه می کنند اگر به "اف.ای.تی.اف" ملحق نشوید، ارتباطات بانکی با ما قطع می شود. اگر لوایح اجرا نشد، به مردم توضیح دهیم چقدر این کار هزینه دارد

روحانی افزود: مجمع قدرت خودش را برای حل معضلات مالی مردم نشان دهد. مقام معظم رهبری راه را باز کردند. این لوایح هرچه زودتر تصویب شود به نفع مردم است. اف.ای.تی.اف هیچ ربطی به برجام ندارد. 

وی با بیان اینکه، اگر اف ای تی اف اجرا نشود عدد ریسک کشور بالا می‌رود. هرکس به جیبش نگاه کند می‌فهمد اف ای تی اف هست یا نه. اگر اف‌ای‌تی‌اف بد است چرا همه اروپایی‌ها عضوش شدند؟

روحانی گفت: اگر اف ای تی اف اجرا شود، همه مشکلاتمان حل نمی‌شود. از مجلس قبل بابت اف ای تی اف تشکر می‌کنم .الان وقت آن‌ست که مجمع قدرت خود را نشان دهد. هر روز هم تاخیر بیافتد به ضرر ماست.
 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی

موضوعات داغ سیاسی