کد خبر: 542510
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰

ساعت24-رسانه‌های ایتالیایی در واکنش به حضور توماس توتولو، جانشین آلکنو در ایران نوشتند: این مربی ونیزی اکنون در تهران بوده و قرار است تیم ملی ایران را برای بازی های پیش رو آماده کند.

توماس توتولو مربی ایتالیایی تیم ملی والیبال و دستیار آلکنو روز گذشته وارد ایران شد. این مربی پس از انجام تست های مربوط به کرونا و منفی بودن تستش، امروز صبح به اردوی تیم ملی والیبال پیوست و تمرینات را به طور رسمی آغاز کرد. 

مجله والیبالی ایتالیا در خصوص حضور توتولو در ایران نوشت: این مربی ایتالیایی اکنون در تهران است. این مربی ونیزی دستیار ولادیمیر آلکو در المپیک خواهد بود و قرار است تیم ملی ایران را برای حضور هرچه بهتر در المپیک توکیو آماده کند.

در کارنامه توتولو سال ها  همکاری با آلکنو، مربی مشهور روسی در زنیت کازان دیده می شود. این مربی ۵۵ ساله اکنون در ایران است که نکات مربوط را به ملی پوشان ایران گوش زد کند. ایران در این روزها در سالن آزادی تهران تمرین می کند. ایران قرار است بخش آماده سازی برای مسابقات لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ و برای بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را در سالن آزادی انجام دهد و آلکنو چند روز دیگر به تیم ملی ایران ملحق خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

همه لیگ‌ها

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی