کد خبر: 542693
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹

ساعت24- یک نماینده پارلمان کانادا که در یک مکالمه تصویری به صورت برهنه ظاهر شده بود از همکارانش عذرخواهی کرد.

یک نماینده پارلمان کانادا که در یک مکالمه تصویری به صورت برهنه ظاهر شده بود از همکارانش عذرخواهی کرد.

ویلیام آموس نماینده پارلمان آموس روز چهارشنبه و در یک تماس ویدیویی با دیگر نمایندگان پارلمان این کشور بدون اینکه لباس به تن داشته باشد از مقابل دوربین لپ تاپ خود عبور کرد. آقای آموس که ظاهرا متوجه نشده دوربین خاموش بوده است بابت این اتفاق عذرخواهی کرده است.

عکسی از این لحظه و در حالی که آقای آموس شیئی را مقابل اندام تناسلی خود گرفته، به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی کانادا منتشر شده است.

از زمان شیوع بیماری کووید-۱۹ و اعمال محدودیت‌های بهداشتی، جلسات پارلمان کانادا از راه دور و به صورت غیر حضور برگزار می‌شود.

آقای آموس که یکی از اعضای حزب حاکم لیبرال کانادا است در حساب توییتری خود پستی را به دو زبان انگلیسی و فرانسه منتشر کرد و این اتفاق را «اشتباهی واقعا تاسف‌بار» خواند.

وی ضمن عذرخواهی از همکارانش افزود: «دوربین من به صورت تصادفی روشن بود و من متوجه آن نشده بودم.» آموس در ادامه توضیح می‌دهد: «من مشغول عبور از جلوی دوربین بودم که لباسم را عوض کنم.»

فیلم این لحظه در اختیار عموم قرار ندارد اما رسانه سی‌بی‌سی که این فیلم را به دست آورده گزارش داده که آموس شیئی را در دست داشت که جلوی هرگونه مشاهده اندام تناسلی او را می‌گرفت.

روزنامه مونتریال گازت که دیگر رسانه‌ای است که این فیلم را دیده می‌گوید به نظر نمی‌رسد او از روشن بودن دوربین خود در آن لحظه مطلع بوده است.

منبع: یورو نیوز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی