کد خبر: 550389
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۸

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر تهران گفت: عوامل یک باند قاچاق انسان در سطح استان تهران، توسط ماموران نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر تهران گفت: عوامل یک باند قاچاق انسان در سطح استان تهران، توسط ماموران نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ علی کارخانه فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: عوامل یک باند قاچاق انسان که در سطح استان تهران فعالیت می‌کردند، توسط ماموران نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر شناسایی و دستگیر شدند.

وی با تشریح فعالیت این باند، گفت: با دریافت اطلاعاتی از فعالیت یک باند قاچاق انسان عوامل پلیس پاوا شهرستان با انجام تحقیقات پلیسی و رصد اطلاعاتی سرنخ‌هایی از فعالیت غیر قانونی این باند را به دست آورده و پس از چندین روز تعقیب و مراقبت و انجام گشت‌های نامحسوس، سرانجام یکی از عوامل این باند را در هنگام جابجایی افراد، که از اتباع افغان و فاقد مجوز اقامت بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به جزئیات این پرونده بیان کرد: در تحقیقات مامورین نیروی انتظامی مشخص شد یکی از افراد شرور و با سابقه استان تهران با تشکیل باندی، ضمن انتقال اتباع غیرمجاز به شکل قاچاق به استان تهران، از این افراد اقدام به اخاذی و زورگیری از اقشار مختلف مردم از جمله کارگران ساختمانی ،دوره گرد ها و زباله زباله گردها در سطح شهر تهران می کنند، که روز گذشته در حین انتقال اتباع بیگانه توسط یک دستگاه خودرو باری،یکی از عوامل باند دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر تاکید کرد: با دستگیری این فرد و انتقال وی به مقر نیروی انتظامی و انجام تحقیقات فنی و پلیسی عامل اصلی این باند قاچاق، شناسایی و اقدامات لازم برای دستگیری وی انجام شد، که در نهایت روز گذشته، عامل اصلی این باند دستگیر و تحقیقات لازم برای دستگیری دیگر عوامل در حال انجام است.

کارخانه با قدردانی از هوشیاری و همکاری اقشار مختلف مردم شهرستان اسلامشهر با مامورین نیروی انتظامی، خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران نیروی انتظامی ضمن دستگیری ۳۵ نفر اتباع افغانی غیرمجاز و فاقد مدارک اقامت و یک نفر ایرانی، چهار دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز کشف و توقیف شد و پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی