کد خبر: 551881
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴

ساعت 24-مرد شیطان صفت دست به پخش کردن عکس های یک زن جوان کرد.

عکس برهنه یک زن در آمل توسط مرد شیطان صفت دست به دست شد و این عکس  برهنه باعث شد تا زن جوان دست به دامان پلیس شود و خواستار بازداشت عامل انتشار عکس  برهنه  در فضای مجازی شود شیطانی که این عکس  برهنه را انتشار داده بود دفاعیات تکاندهنده ای داشت.

سرهنگ علی جمالی رئیس پلیس فتا انتظامی استان ایلام ، گفت: در پی مراجعه یک شهروند خانم و ارائه مرجوعه قضایی به این پلیس مدعی شد فردی ناشناس با ساخت پیج‌های جعلی متعدد و انتشار تصاویر خصوصی باعث هتک حیثیت وی شده است و رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

او افزود: پس از حضور شاکیه و اخذ اظهارات وی پرونده تشکیل و با بررسی مستندات و انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا، عامل ایجاد مزاحمت را که از آشنایان شاکی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در اداره پلیس حاضر شد.

رئیس پلیس فتا انتظامی استان ایلام مطرح کرد: متهم در برابر مستندات موجود به جرم ارتکابی خود اعتراف کرده و انگیزه خود از این اقدام را انتقام‌جویی و اختلافات قبلی عنوان کرد و در نهایت پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی ارسال شد.

او ضمن اشاره به این موضوع که شبکه‌های اجتماعی محل امنی برای نگهداری تصاویر خصوصی افراد نیست، بیان کرد: از شهروندان خواستاریم از انتشار و به اشتراک گذاری تصاویر شخصی در فضای مجازی خودداری کنند

رکنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی