کد خبر 555718
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸

ساعت 24- رئیس دانشگاه سمنان گفت: در صورت انجام واکسیناسیون زمینه برای حضور دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی فراهم می‌شود.

مسعود نصیری‌زرندی رئیس دانشگاه سمنان  اظهار کرد: حتی اگر واکسیناسیون نیز انجام شود، با توجه به شرایط کرونایی جامعه نمی‌توانیم میزبان حضور همه دانشجویان در دانشگاه باشیم؛ چرا که نمی‌توان از خوابگاه‌های دانشجویی با همه ظرفیت استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه در زمینه حفظ سلامت دانشجویان باید با احتیاط بیشتری عمل کرد، افزود: در صورت انجام واکسیناسیون دانشجویان، تنها آن دسته از دانشجویان مقطع کارشناسی که درس‌های عملی دارند برای گذراندن آنها در دانشگاه حاضر می‌شوند، آن هم با توجه به شرایط کرونایی روز جامعه و رنگ‌بندی‌هایی که وجود دارد.

رئیس دانشگاه سمنان با بیان اینکه دوره‌های مجازی دانشگاه‌ها در دوره کرونا تجربه خوبی است؛ اما از کیفیت آموزشی مطلوب برخوردار نیست، گفت: می‌توان از این دوره‌های مجازی به عنوان تکمیل کننده دوره‌های حضوری در دوران پساکرونا بهره برد.

نصیری ابراز امیدواری کرد: با انجام واکسیناسیون، هر چه زودتر شاهد حضور دانشجویان در محیط دانشگاه‌ها باشیم؛ چراکه محیط دانشگاه با حضور دانشجویان به عنوان یکی از رکن‌های اصلی دانشگاه پویایی می‌یابد.

کد خبر 555718

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.