کد خبر 556711
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸

ساعت 24-سروش صحت متولد سال 1344 در اصفهان میباشد، سروش صحت بازیگر ، نویسنده ، کارگردان و طنز پرداز سینما و تلویزیون میباشد.

سروش صحت  همسر سارا سالار نویسند رمان احتمالاً گم شده ام و برنده جایزه هوشنگ گلشیری است. سروش صحت بازیگر ، نویسنده ، کارگردان و طنز پرداز سینما و تلویزیون میباشد. سروش صحت متولد سال 1344 در اصفهان میباشد. سروش صحت فوق لیسانس آلودگی شیمیایی دریا از دانشگاه آزاد است. سروش صحت با مجموعه جنگ 77 مهران مدیری در سال 1377 پا به عرصه هنر گذاشت و به شهرت رسید و همزمان در همان برنامه نویسندگی را در کنار بازیگری تجربه کرد.

سروش صحت همسر سارا سالار نویسند رمان احتمالاً گم شده ام و برنده جایزه هوشنگ گلشیری است. سروش صحت بازیگر ، نویسنده ، کارگردان و طنز پرداز سینما و تلویزیون میباشد. سروش صحت متولد سال 13 44 در اصفهان میباشد. سروش صحت فوق لیسانس آلودگی شیمیایی دریا از دانشگاه آزاد است. سروش صحت با مجموعه جنگ 77 مهران مدیری در سال 1377 پا به عرصه هنر گذاشت و به شهرت رسید و همزمان در همان برنامه نویسندگی را در کنار بازیگری تجربه کرد.

سروش صحت

سروش صحت و همسرش

 سروش صحت فوق لیسانس آلودگی شیمیایی دریا از دانشگاه آزاد است. با مجموعه جنگ 77 مهران مدیری در سال 1377 پا به عرصه هنر گذاشت و به شهرت رسید و همزمان در همان برنامه نویسندگی را در کنار بازیگری تجربه کرد.

کد خبر 556711

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.