کد خبر 557195
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵

ساعت 24-عکسی از تولد 3 سالگی پسر پدرام کریمی که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

پدرام کریمی متولد 29 تیر 1355 در تهران است. پدرام کریمی مجری و گوینده صدا و سیما است. پدرام کریمی فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی است. پدرام کریمی یک فرزند دارد.پدرام کریمی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد.

در ادامه عکس تولد لاکچری پسر پدرام کریمی را مشاهده می کنید.

پدرام کریمی

بیوگرافی پدارم کریمی

پدرام کریمی متولد 29 تیر 1355 در تهران است.

پدرام کریمی

مجری که از رادیو به تلویزیون قدم نهاد و با اجراهای متفاوت مخاطبان خاص خودش را دارداو قدی بالای 190 سانتی متر دارد سال ۷۶ با برادرم وارد رادیو شدی آن زمان رادیو جوان تازه تاسیس شده بود بعنوان نویسنده وارد این وادی شدم و خیلی از دوستانی که الان در زمینه اجرا حضور دارند از هم دوره هایمان در سال ۷۶ بودند کم کم شرایطی پیش آمد که قطعات نمایشی را بازی هم می کردم و علاقمندی ام به این کار بیشتر شد این روند در رادیو ایران، رادیو تهران و …هم ادامه داشت.پدرام کریمی با یاسمن شاه حسینی از طراحان گریم ازدواج کرده است.

پدرام کریمی

یاسمن شاه حسینی : من با هماهنگی سید جواد هاشمی برای دیدن دوستم شهرزاد کمال زاده به پشت صحنه دارا و ندار رفتم و در آنجا پدرام را دیدم که داشت برای یک پلان که قرار بود بازی کند گریم می شد، او را در آینه گریم دیدم آن تصویر تا دو سال و نیم در ذهنم ماند تا موقع فیلمبرداری خنده بازار که خودم مجری گریم آن بودم، در آنجا پدرام را دوباره دیدم و حسی مرا مدام مجبور به کنجکاوی درباره او می کرد

از یکی از دوستانم پرسیدم ایشان بازیگر هستند ؟ او گفت نه او از نویسندگان است که قرار است خودش یک پلان بازی داشته باشد تا متوجه شدم یکی از نویسندگان کار هستند دل را به دریا زدم و رفتم به او آشناییت قبلی دادم که شما را در پروژه دارا و ندار دیده ام. اینگونه بود که آشنا شدیم و در نهایت با یکدیگر ازدواج کردیم.

منبع: ساعد نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کد خبر 557195

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.