کد خبر 560869
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴

ساعت 24- فریبا کوثری در مصاحبه ای دلیل ازدواج نکردن خود را بیان کرد و آن را وابستگی شدید به خانواده اش اعلام کرد.

فریبا کوثری بازیگر مطرح ایرانی که مدتی از خارج از کشور زندگی کرده است و فریبا کوثری در مصاحبه ای دلیل مجرد بودن خود را فاش کرد. فریبا کوثری متولد 1 آذرماه 1345 در شهر زاهدان اسـت و فریبا کوثری اکنون 55 سال سن دارد، فریبا کوثری بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون ایران است.

فریبا کوثری

بیوگرافی فریبا کوثری

فریبا کوثری متولد ۱ آذر ۱۳۴5 در زاهدان و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و نمایشهای رادیویی در ایران است. وی دارای مدرک تحصیلی دیپلم اقتصاد می باشد.در یک خانواده 4 نفری بدنیا آمده ، پدرش معاون اداره پست و تلفن و تلگرام زاهدان بود 5 ساله بود که به تهران نقل مکان کردند و تنها یک برادر دارد. وی می گوید کـه مادرم در تربیت مـا بسیار سخت گیر بودو تمام حواسش بـه مـا بود تا کـه خوب تربیت شویم و قوانین خانواده را زیر پا نگذاریم. حساسیت های او دراین مقطع بخاطر این بود کـه مـا بـه قوانین خانواده احترام بگذاریم

فریبا کوثری

ازدواج فریبا کوثری

این بازیگر هنوز ازدواج نکرده اسـت و مجرد می باشد. دلیل ازدواج نکردن خودرا هم وابستگی شدید خود نسبت بـه خانواده و پدر و مادر خود ذکر کرده اسـت! فریبا کوثری می گوید: مـن بـه شدت وابستۀ پدر و مادرم هستم و این و این وابستگی باعث شد کـه دراین سال ها دلم بخواهد همیشه درکنار مادر و برادرم باشم و زمانی فکر می کردم کـه درصورتی کـه ازدواج کنم ممکن از بین مـن و خانواده ام جدایی و دوری ایجاد شود بهمین خاطر ازدواج نکردم.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

کد خبر 560869

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.