کد خبر 562030
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴

ساعت 24-ترانه علیدوستی که در فضای مجازی فعالیت زیادی ندارد به تازگی دو پست با مضمون اجتماعی در اینستاگرام منتشر کرد که حاشیه های زیادی را به همراه داشت.

ترانه علیدوستی بازیگر مطرح بسیار بی حاشیه چند روز قبل در اینستاگرام دو پست پی در پی به اشتراک گذاشت که باعث شد تهمت هایی از جمله “نون به نرخ روز خوردن” را به ترانه علیدوستی نسبت دهند. ترانه علیدوستی تنها در صفحه شخصی اش شش میلیون فالور دارد و ترانه علیدوستی هیچ گاه خود را درگیر حواشی نمی کند.ترانه علیدوستی پست هایی را با مضمون اجتماعی منتشر کرد که محتوای این دو پست باعث شد حواشی زیادی برای او به وجود بیاید.

ترانه علیدوستی

پست اجتماعی گزنده ترانه علیدوستی

پست های اجتماعی گزنده ترانه علیدوستی باعث شد برخی آن را برنتابیده و متاسفانه پا از حیطه ادب بیرون نهاده با فحاشی و کلمات سخیف با آن مقابله کرده اند.

اقدامی که به عادت بخشی از جامعه ایرانی بدل شده و از مسیر شبکه های مجازی حتی در گستره بین الملل آبرو برای ایرانی باقی نگذاشته است.

این افراد بجای تحلیل و بررسی خواستگاه آن تنها اقدام به زدن تهمت های بسیار ناروا به این بازیگر مطرح زدند.

نسبت دادن تهمت هایی مانند” نون به روز خوردن ” به بازیگری نظیر ترانه علیدوستی نشان می دهد فحش دهندگان هیچ شناختی از شخصیت او ندارند یا همین طور چشم بسته و کور همه را ترور شخصیتی می کنند.

ترانه علیدوستی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع :وقت صبح

کد خبر 562030

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.