کد خبر 562061
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱

ساعت 24-ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن به پیشنهاد دیگری از جانب این باشگاه برای تمدید قراردادش پاسخ منفی داد.

کیلیان امباپه به دنبال جدایی از پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان بود تا به آرزوی دوران کودکی‌اش یعنی بازی برای رئال مادرید برسد اما مدیران این باشگاه فرانسوی سه پیشنهاد این باشگاه اسپانیایی برای این بازیکن را رد کردند تا شاید او را در ادامه برای تمدید قراردادش متقاعد کنند.

رئال مادرید در مقطع پایانی نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر در اولین تلاش خود برای جذب امباپه پیشنهادی ۱۶۰ میلیون یورویی، در دومین تلاش پیشنهادی ۱۷۰ میلیون یورویی به علاوه ۱۰ میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده و در آخرین تلاش پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی به PSG دادند.

روزنامه «ABC» اسپانیا حالا خبر می‌دهد که مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از تمدید قرارداد کیلیان ۲۲ ساله ناامید نشده‌اند و همچنان نسبت به این قضیه خوشبین هستند. طبق این گزارش؛ امباپه تاکنون به ۶ پیشنهاد PSG برای تمدید قرارداد پاسخ منفی داده است که پاریسی‌ها در آخرین اقدام، پیشنهادی پنج ساله به ارزش ۸۰ میلیون یورو در سال به او داده‌اند.

این روزنامه همچنین مدعی شد که پاری‌سن‌ژرمن دست بردار نیست و قصد دارد در هفته‌های پیش‌رو پیشنهاد جدید دیگری را به این ستاره فرانسوی بدهد و نمی‌خواهد او را به عنوان بازیکن آزاد دو دستی تقدیم رئال مادرید کند.

این مهاجم ملی‌پوش از سال ۲۰۱۷ در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در ۱۷۵ بازی ۱۳۵ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

کد خبر 562061

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.