کد خبر 562564
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱

ساعت24- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری زوج قاچاقچی توزیع کننده تریاک در شمال تهران خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اظهار کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی و انتظامی ماموران معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر مشخص شد زوج جوانی اقدام به قاچاق مواد افیونی از مرزهای شرقی کشور به شمال پایتخت می‌کنند.

وی افزود: به دنبال این موضوع ماموران با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهمان متوجه شدند، این زوج قصد دارند مقادیر قابل توجه‌ای تریاک را به وسیله یک دستگاه خودرو سواری به منطقه‌ای در شمال تهران منتقل کنند.

توزیع تریاک توسط زوج جوان در شمال تهران

ریس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت تصریح کرد: موضوع به مقام قضائی منعکس و دستور بازداشت مهمان صادر شد و در ادامه ماموران با هماهنگی پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز در بزرگراه‌های شمال پایتخت مستقر و پس از چندین ساعت پایش و گشت زنی هدفمند در محورهای مواصلاتی به تهران، شب گذشته خودروی مذکور را در یکی از محلات شمال تهران شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه در عملیاتی خودروی متهمان متوقف شد، گفت: پس از تفهیم اتهام به متهمان، افراد دستگیر شدند و در بازرسی از داخل خودرویشان ۴۰ کیلو و ۷۵۰ گرم ماده مخدر تریاک کشف شد.

سرهنگ حسنوند بیان کرد: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شدند.

رکنا

کد خبر 562564

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.