ساعت24-سرمربیان تیم های ملی کبدی از سوی کمیته فنی انتخاب شدند و قرار است امروز سرمربی هندوستانی زنان به ایران بیاید.

از سوی کمیته فنی فدراسیون کبدی غلامرضا مازندرانی به عنوان سرمربی تیم ملی مردان و "شایلا جین" هندوستانی به عنوان سرمربی تیم ملی زنان انتخاب شده اند. قرار است جین امروز پنج شنبه ۲۲ مهر تا ساعتی دیگر وارد ایران شود.

مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور زنان از شنبه ۲۴ مهر انجام می شود و قرار است جین نظاره گر این مسابقات شود و در نهایت با نظر سرمربی و کمیته فنی اسامی ملی پوشان تا هفته آینده مشخص شود.

بعد از معرفی اسامی ملی پوشان در هفته آینده توسط کمیته فنی اردوهای تیم های ملی مردان و زنان جهت آمادگی برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲ از اول آبان آغاز خواهد شد.

جین و مازندرانی در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا نیز هدایت تیم های ملی را به عهده داشتند و هر دو تیم ایران با یک پله صعود نسبت به بازی های دوره قبل موفق به کسب طلای بازی های آسیایی شدند.

عباس اورسجی رییس فدراسیون کبدی با اعلام این خبر به ایسنا گفت: از سوی کمیته فنی سرمربیان دو تیم ملی زنان و مردان مشخص شده اند. مازندرانی و جین مجددا به عنوان سرمربیان تیم های ملی ابقا شدند و قرار است هفته آینده بعد از پایان مسابقات قهرمانی کشور زنان کمیته فنی اسامی ملی پوشان هر دو تیم را به فدراسیون ارائه دهد. اردوهای تیم ملی هم از اول آبان آغاز خواهد شد.

کد خبر 565746

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.