ساعت 24 - شقایق فراهانی بازیگر با استعداد ایرانی می باشد که به تازگی تصاویری بی حجاب از او که گمانه می رود در خارج از کشور است منتشر شده است.

شقایق فراهانی بازیگر زن تلویزیون و سینما است . شقایق فراهانی خواهر گلشیفته فراهانی بازیگر زن مشهور ایرانی است . شقایق فراهانی حرف های عجیبی درباره بیکار بودن پسرش زد.شقایق فراهانی مدتی قبل در یک مصاحبه با دفاع از برهنه شدن گلشیفته فراهانی خواهرش و مهاجرت او از ایران گفت. شقایق فراهانی از خواهذش ، گلشیقته فراهانی دفاع کرد.

همانطور که میدانید گلشیفته سالهاست که از ایران رفته و رفتنش هم با کلی حاشیه و جنجال همراه بود اما به تازگی تصاویری از شقایق هم منتشر شده که کاملا بی حجاب است اما کشف لباسی وجود ندارد. دیدن این تصاویر نه تنها کاربران را نسبت به فراهانی خشمگین نکرد بلکه خیلی ها به پخش کننده حرفای ناجور زدند.

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی

دفاع متفاوت شقایق فراهانی از خواهر گلشیفته

شقایق فراهانی و پسرش سام

شقایق فراهانی در دو مصاحبه جدا که از او درباره گلشیفته فراهانی سوال می شود پاسخ های متفاوتی می دهد که این تناقض گویی او سوژه رسانه ها می شود. در یکی از مصاحبه ها که در برنامه ای از صدا و سیماست درباره منصرف شدن گلشیفته و اینکه کاش به عنوان خواهرش کاری برای او می کرد صحبت می کند و در برنامه ای دیگر که یک برنامه اینترنتی است می گوید که چه خوب شد گلشیفته با من مشورت نکرد و رفت. برخی مصاحبه ها از او دفاع می کنند و در برخی دیگر می گویند او فریب خورده است و مقصر افراد دیگری هستند. جدیدترین مصاحبه پدرش می گوید که او را سیاسی کردند و اینجوری نبود ! خود گلشیفته فراهانی درباره انتشار عکس برهنه اش در یک مصاحبه گفته است که به من نگفته بودند که قرار است آن تصاویر منتشر شود. مصاحبه متفاوت گلشیفته فراهانی به مصاحبه اخیر بهزاد فراهانی پدر او ربط دارد که گفته بود برخی در مسئله گلشیفته شیطنت کردند و من آنها را نمی بخشم.

شقایق فراهانی

منبع: شایانیوز

کد خبر 570781

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.