ساعت 24- نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور از یک سو باعث آشنایی بیشتر و دقیق‌تر عالی‌ترین مقام اجرایی با مشکلات مردم و از سوی دیگر موجب امیدآفرینی میان آحاد ملت می‌شود.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور اظهار داشت: سفرهای استانی رئیس جمهور اقدامی مفید و قابل حمایت است و این سفرها باعث می‌شود تا عالی‌ترین مقام اجرایی کشور و اعضای کابینه از نزدیک و به طور دقیق با مشکلات مردم آشنا شوند.

وی افزود: طبیعی است که گزارشات مکتوب ارسالی از سوی مقامات استانی هیچ گاه نمی‌تواند تصویری به دقت آنچه که در جریان بازدیدها ارائه می‌شود را به رئیس جمهور انعکاس دهد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از سوی دیگر سفرهای استانی باعث امیدآفرینی میان آحاد ملت می‌شود و مردم وقتی می‌بینند رئیس جمهورشان از نزدیک مشکلات آنها را مورد بررسی قرار می‌دهد به حل مشکلات امیدوارتر می‌شوند.

موسوی خاطرنشان کرد: نکته‌ای که در اینجا قابل ذکر است، این است که ادارات زیر مجموعه وزارتخانه‌های مختلف در استان‌ها باید بسیار فعال ظاهر شوند و در بحث رفع مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف تمام توان خود را به کار گیرند.

وی افزود: باید تقویم اجرایی مشخصی برای مصوبات سفرهای استانی در نظر گرفته شود و زمان حدودی برای رفع مشکلات مختلف به مردم اعلام شود و به طور کل باید مراقب بود امید ایجادشده در میان مردم در سفرهای استانی به یأس بدل نشود.

کد خبر 571339

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.