ساعت 24 - جامعه اسلامی دانشگاه شهید رجایی طی نامه‌ای ضمن انتقاد از حضور پنجاه درصدی احمد نادری در رای‌گیری‌های مجلس و همچنین حضور این نماینده در ورزشگاه رئال مادرید از وی دعوت کرد تا با حضور در دانشگاه، پاسخگوی انتقادات مطرح شده باشد.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی طی نامه‌ای به احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس ضمن انتقاد از حضور پنجاه درصدی وی در رای‌گیریهای مجلس و همچنین حضور حاشیه‌ساز در ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید از این نماینده مجلس دعوت کرد تا با حضور در دانشگاه، پاسخگوی انتقادات مطرح شده باشد.

در بخشی از این نامه به نادری آمده است: شما اوایل کار با نیروی بالا و امیدوار کننده ظاهر شده و اتفاقات انگیزه بخشی را رقم زدید، اما با گذر زمان گویا آن انگیزه و ممارست قبل را از دست دادید، تا جایی که طبق آمارها شما صرفا در نیمی از رای گیری های مجلس شرکت داشته اید! و حاشیه اخیرتان هم تماشای بازی تیم اسپانیایی رئال مادرید در ورزشگاه اختصاصی آن است! که در جریان سفر شما به اسپانیا برای شرکت در اتحادیه ی بین المجالس اتفاق افتاد.

در ادامه آمده است: گرچه عذرخواهی شما پسندیده بود اما قضیه عمیق تر از این حرفهاست. رفتن به چنین ورزشگاهی آنهم در اوج فلاکت ها و بدبختی ها و بیچارگی های ملت و خصوصا مردم حوزه انتخابیه ی خودتان امری کم اهمیت نیست. این انتقاداتِ ما به تاسی از امیرالمومنین علی (ع) است که اعتقاد داشت هرگاه کارگزاری در مجلسی دعوت شود که اغنیا در آن دعوت شده باشند و فقرا فراموش شوند، او را باید به بدترین شکل افشا و رسوا کرد و این اعتقاد را در حکومتش به التزام عملی تبدیل کرد!

جامعه اسلامی دانشگاه شهید رجایی در بخش دیگری از نامه خطاب به نادری، نوشته است: شما الان باید درباره حضور پنجاه درصدی خود در رای‌گیریهای مجلس به رسانه ها پاسخگو باشید اما وندالیسم اسپانیا دغدغه‌تان است و ش تصویب نشده و دولت های وادار به کار نشده برایتان اهمیتی ندارند؟! اگر به اسپانیا می‌روید و تفریح های آنچنانی دارید و بازیهای چند صد دلاری را تماشا می کنید و ملکوت آسمان ها فرشتان شده و سقف آرزوهای جوانان مملکت برایتان خاطره است. چرا این عمل نامشروع از سوی یک مسئول حاکمیتی که همچون سیلی برای مردم مستضعف و درگیر نان شب سنگین است را نشر دادید؟! واقعا چند درصد از مردم توانایی حضور در این ورزشگاه را دارند؟!

این تشکل‌ دانشجویی در پایان تاکید کرده است: ما همچنان خواهان شنیدن توضیحات و پاسخ های شما هستیم. بدین وسیله از شما دعوت می شود تا برای پاسخ به انتقادات مطرح شده درمورد عملکرد مجلس و شخص جنابعالی و خصوصا حواشی اخیر؛ در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران حضور به عمل‌ آورید.

کد خبر 571562

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.